jessejamesphoto

Jesse Giammattolo Giammattolo itibaren South Cipete, Cilandak, South Jakarta City, Special Capital Region of Jakarta, Endonezya itibaren South Cipete, Cilandak, South Jakarta City, Special Capital Region of Jakarta, Endonezya

Okuyucu Jesse Giammattolo Giammattolo itibaren South Cipete, Cilandak, South Jakarta City, Special Capital Region of Jakarta, Endonezya

Jesse Giammattolo Giammattolo itibaren South Cipete, Cilandak, South Jakarta City, Special Capital Region of Jakarta, Endonezya

jessejamesphoto

Karmaşık bir dünyada, bazen her gece yatmadan önce karmaşık olmayan bir şeye ihtiyacınız vardır. Yine de, bu kitap beni çok üzdü. Küçük Kadınlar benim favorimdir ve bu hiçbir zaman bu kadar iyi değildir. Tabii ki herkesin girdiğini biliyor sanırım. Ama yine de.

jessejamesphoto

Yo bu kitap SICAK !!!!!!!! Çete şiddetinin nasıl geri tepebileceğini gösteriyor. Bu aynı zamanda bir arkadaşlık hikayesidir.

jessejamesphoto

Bu kitabı bitirmekte zorlandım, çünkü okumaya devam etmek için canımı sıkmadı. SIKICI! Eric bu kitapta çok israf edildi - Onu çok sevdim ama bu kitapta o kadar da ilginç değildi. Bence yazarın bu dizi için fikirleri tükeniyor.

jessejamesphoto

Akıllı ve eğlenceli

jessejamesphoto

Çok iyi kitap. Bu kitabı okuduktan sonra, kedinizle ilgilenmeseniz bile, kendi kedinizi isteyeceksiniz. :-)

jessejamesphoto

Krank okuduktan hemen sonra okumaya başladım, ancak krankla işim bittiğinde saat 10'daydı. 2 gün sonra bitirdim. Krank için daha iyi bir dizi isteyemezdim.

jessejamesphoto

Bir adam, bir başkasının vücudunun içinde sıkışıp kaldığını bulmak için ölümden döner ve zamanla tersine döner.

jessejamesphoto

Bu kitabı nasıl tarif edeceğime karar veremiyorum. Ebola virüsünün tüm dehşetlerini göstermesi oldukça kaba ama Ebola virüsünün tüm dehşetlerini göstermesi büyüleyici.

jessejamesphoto

Benim için yeni yazar. Kitap zevk, ayar .... zevk bataklık ve deniz. Uzak yazlık. Atmosfer ve garip bir yer var. Suçluyu tahmin ettim ama suçu değil.

jessejamesphoto

Benim Jane Austen çalışmak için sadece güzel bir parça, ben DVD OVER VE ÜZERİNE TEKRAR gördük! Colin Firth, Darcy olarak en iyisi ... Harika bir Klasik

jessejamesphoto

Zayıf başladı, ama sonuna doğru çok daha iyi oldu. Bununla birlikte, son aniden geldi ve sonun gerçek olayları tatmin edici olsa da, buna yol açan şey oldukça zorlanıyor.

jessejamesphoto

iyiydi.

jessejamesphoto

We predates other popular dystopias such as 1984 and Animal Farm by at least a decade (I don't remember the exact dates). Its close connection to the Soviet world makes it even more insightful and prophetic (and therefore, terrifying) than 1984. Zamyatin writes clearly and beautifully, with just enough reality to make the novel feel almost down to earth. I love Russian literature primarily because of the intricate way in which it interacts with the Russian culture, and We represents the dark side of that culture in a fascinating way.

jessejamesphoto

JF-Sco

jessejamesphoto

I enjoyed Pennac's book about the ogre, I can't remember the title beyond the work ogre, about a man working in a large department store in Paris that is beset by bombs. Pennac writes with a certain amount of fantasy, and creates likeable characters. This book involves kids becoming adults and I found it less engaging, although the kids are all second generation immigrants to France and that is something new to my eyes.

jessejamesphoto

my friend sarah recommended this book and I was pleasantly surprised by how much I really liked Sara Gruen's style of writing. I read this book in 1 1/2 days. Great book!!