ypegovae872

Yelena Pegova Pegova itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Yelena Pegova Pegova itibaren Texas

Yelena Pegova Pegova itibaren Texas

ypegovae872

Beni bu noktaya kadar tüm kitaplardan daha çok Arthur efsanelerine sürükledim!

ypegovae872

Mutlak favori kitap!

ypegovae872

Bu ay okuduğum 3 Linnea Sincalir kitabının favorisiydi. Rya ve Amiral Guthrie'nin hikayesini çok sevdim. Uzun yıllardır birbirlerini tanıyan Rya ve Philip, sayfaları çevirdiğinizden emin olacak bir macera için birlikte atılır. Birkaç uzaylı, birkaç kötü adam ve büyük bir çirkin kedi atın ve bu hikaye sizi iç çekecek ve Philip gibi bir patronun olmasını diler. Dürüst olmak gerekirse tekrar asla aynı şekilde bir tabak bezelye bakmayacağım diyebilirim :)

ypegovae872

** spoiler uyarısı ** Loved it !! Daha çok sevmiş olmama rağmen ... editör olsaydım, ebeveynlere ve diğer öğrencilere ne olduğu ve orada ne olacağı hakkında bir açıklık isterdim, xyz olmasaydı son. Ben de bir kahvaltı kulübü atılım sahip yakın olduğunu hissettim, ama biz gerçekten diğer karakterlere asla. Sıkıcı tarafında da biraz oldu ... Daha fazla eylem / daha fazla yaratıcılık / daha fazla vahiy isterdim. Zaman zaman zekice yapıldı ve oldukça komikti ve en önemlisi iyi yazılmış ve bir sayfa çevirici. Belki soooo aferin olduğu için daha fazla beklentim var? benim için tam da ihtiyacım olan çok "adam" kitabı.

ypegovae872

bu kitap beni sakat bir şekilde mahrum bırakmaz. Birincisi, bugün zekâ eksikliği ve zarif, ince kapakların raflarda oturmasına izin verme cesaretine sahip olmamaları nedeniyle hemen hemen tüm dergi yayıncılarından nefret ediyor. çünkü George Lois ve "lanet olsun! Bu kadar iyi olabilir miyim?" ama sonra bir bardak buzlu su içerim ve biraz cesaret isterim ve kedilerim için sahte dergiler yapmaya başlarım.

ypegovae872

Cam Kalenin hayranı değildim, ama bu kitap kesinlikle bir hit. Walls'ın Büyükannesi Lily Casey Smith'in bu hikayesini çok sevdim. Lily, sıkı çalışma ve disiplin yoluyla fakir ve eğitimsiz büyümesine rağmen istediği hayatı gerçekleştiren inanılmaz bir kişidir. Medeniyetin güneybatıdaki kırsal alanlara damlatmanın ne kadar sürdüğünü (iç mekan tesisatları için beni çok müteşekkir yapıyor) ve artık mevcut olmadıklarında geniş açık alanlardan vazgeçmenin ne kadar zor olduğunu hiç fark etmedim. Mükemmel olmaktan uzak olsa da, Lily ve Big Jim tanışmak istediğim insanlardı. Her şeyden çok, keşke bu kitap daha uzun olsaydı.

ypegovae872

Bu serinin ilkine başlama konusunda çok heyecanlandım. Bu çok uzun bir kitap. Tamamladım ama ikinci kitapta zorlandım. Bence ilk kitap en iyisi.

ypegovae872

İyi araştırma. Mükemmel okuma.

ypegovae872

Loved the first one. I didn't think this one was as good but I also didn't spend as much time on the mythology as I did the first one!

ypegovae872

"The Insider" by Reece Hirsch is an amazing legal thriller. I loved the fast paced action packed book. I would defiantly read another book by Reece Hirsch. This was a very fast read. Great suspense story with terrific plot details and exciting climax. I would highly recommend this book!!

ypegovae872

lucu, paling lucu diantara ke4 buku raditya dika yg pernah gw baca

ypegovae872

bought this over a year ago along with a few other books devoted to DESIGN THINKING in order to learn about what DESIGN THINKING is. Interesting read a little too much a memoir of IDEO limited in its coverage of the fields of Design from where the author's principles of what he calls DESIGN THINKING come from. Wish he had used a more linear structure to organize the development of DESIGN THINKING Having worked in various design fields for over 20 years from licensed architect to interiors to graphics & Signage to exhibit design and having taught in both the art dept and school of environmental design after acquiring two college degrees in design I am not seeing what the true significance of DESIGN THINKING is suddenly becoming. Much of what the authors says I experienced even in my electic design career over 30 to 50 years ago. Will finish reading Part Two this weekend.

ypegovae872

Another good story. Afraid to see the movie.

ypegovae872

Really laugh out loud funny, touching at times too. You can't put this book down. Also, great to hear again read by the author. He is hysterical.

ypegovae872

This book really rankles the feminist bone as Lyddie struggles to make a life after her husband perishes at sea. It definitely makes one appreciate the power of the women's movement in advancing equal rights under the law.