thian

Cristhian Contreras Contreras itibaren Boromlya, Sums'ka oblast, Ukrayna itibaren Boromlya, Sums'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu Cristhian Contreras Contreras itibaren Boromlya, Sums'ka oblast, Ukrayna

Cristhian Contreras Contreras itibaren Boromlya, Sums'ka oblast, Ukrayna

thian

Bu kitap Nisan 2011'de birlikte bir okuma kitabı oldu. Kitap, ne zaman öğrenileceğine dair biniş evine de yerleştirildi, bu yüzden bu kitabı okumaya başlamaktan çok heyecanlandım. Dahası, bu kitabın iyi oynadığını, kalplerini dilimlediğini ve gözyaşı dökmediğini söyledi. Ve ben, her sayfada bir göz atmaya başladım, gayri meşru bir çocuk olan ya da bu kitapta harami olarak adlandırılan Mariam'a olanlara nüfuz etmeye çalıştım. Nedense, Mariam'ın hayatında nadiren mutluluk ya da gülümseme buldum. Özellikle rahmini kaybettiği için Rasheed giderek kontrolden çıktı. Hatta Mariam'ın hayatına dokunmaktan mutlu bir lekenin isteksizliğini hissettim. Mariam'ın hayatında çeşitli denemeler ve ıstıraplar vardır. Laila'nın hayatının hikayeyi anlatmasının zamanı gelmişti. Tarık ile ilk ayrılığına kadar ilk aşk, ilk öpücük hayatını anlamlı kıldı. Hangi güç, savaş onun mutluluğunu, ailesini ve özgürlüğünü iddia etti. Bu kitabı okumak beni meraklandırıyor, neden Mariam? Neden onun olması gerekiyor? Neden Laila olmasın? Neden çocukluktan muzdarip olan Mariam, hiç tanımadığı Rasheed ile evlenmek zorunda kalan Mariam, evden başka bir dünya tanımayan Mariam, Rasheed'in dükkanı, Rasheed'in kucağı da vücudunda yaralandı. Mariam biyolojik babasıyla tanışmak için evi terk ettiği için mi? Mariam, sabaha kadar babasının evinin önünde uyurken annesinin intihar etmesine izin verdiği için mi? Mariam sadece evlilik ayarlandığında sessiz kalabileceği için mi? Hayatın kişinin kaderini nasıl düzenlediğini anlamak zor. Bir Laila veya Mariam tarafından öbür dünyada ne elde edileceğini bilmiyorum. Sonuçta, hikayeyi okumadım. Değil mi? Endişelendiğim şey Mariam ve Laila'nın bu dünyada sahip oldukları şey. Bir kez daha anlamadım. Çok fazla. Bu kitabı 4 verdim *. 1 * hikaye için, 1 * yazar için ve 2 * Mariam için .. :) -Sarı, Nisan 2011-

thian

Normalde Stephen King'i sevmiyorum, kitapları çok çabuk yazılıyor ve zaman ve düşünce, arsa ve karakterlere giriyor. Öte yandan bu kitap harika bir gerilim filmi. Her sayfa arkanıza bakmanızı ve kitaptaki bir şey sıçradığında zıplamanızı sağlar. King'in çılgın bir deli karakterini geliştirmek için zaman ayırdığı gerçeği, bu hikayeyi okumayı daha da keyifli hale getiriyor. Bu kitabı okumaya başladığımda yere koyamadım ve yatmadan önce okuduğuma pişman oldum.

thian

This novel was the first novel I read in the Malory Family series and I love them just as much as Stephanie Laurens Cynsters. The adventures of the Malory family and the Andersons are treasures. I always look forward to reading each book Johanna writes for the series. I suggest checking them out as well.