gowoff691

Temp Kituro Kituro itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Temp Kituro Kituro itibaren Texas

Temp Kituro Kituro itibaren Texas

gowoff691

Vay be, düşündüğüm gibi bitmedi, sanırım yüksek övgü. Ama mutlu olmayan sonları olan hikayeleri severim. Bence hikaye anlatımı birinci şahıs bakış açısıyla biraz engellenmiş, hikayenin büyük bir kısmı Katniss'e ve bize bunu yaşamaktan ziyade anlatılıyor. Collins bunu Meyer'ın Alacakaranlık kitaplarında olduğundan daha iyi idare ediyor, ancak özellikle bu üçüncü kitapta Collins'in birinci kişiyi seçmekten pişman olup olmadığını merak ediyorsunuz.

gowoff691

Ann Aguirre, ilk sergisini Corine Solomon serisinin açılış kitabı olan Blue Diablo ile kentsel fantaziye taşıyor. Kahraman Corine'miz, sahip olduğu nesneleri çevreleyen tarihi algılayabilen bir "işleyici" dir, ancak hediyesi ona çocukken annesinin kurbanından geldiğinden, bedelsiz olarak değil. Nesne ellerine zarar vermeden ve her zaman annesini öldüren ateşi hatırlatmadan kullanamaz. Daha yakın zamanlarda, Corine geçmişinden şansı manipüle etmede yetenekli olan yetenekli bir başka şans olan Şans ile kaçtı. Şimdi Meksika'da yaşıyor ve hayatında bir akıl sağlığına kavuştuğunu düşünüyor - elbette, Chance onu bulur. Ve elbette, korkunç haberlerini getirdi: Corine her zaman çok düşkün olan annesi kayboldu. Ve Corine onu bulmasına yardım edebilecek tek kişi. Bu kesinlikle "romantizm" kategorisine giren "paranormal" kategoriden daha çok paranormal bir romantizmdir; paranormal elbette burada da ağır oyunlarda olmasına rağmen, romantizm türünden çok daha fazla tropik ödünç alır. Benim için temel gücü, özellikle Anton Strout'un nesnelerin tarihini okuyabilen bir karakterle oynaması ve sadece Corine ve Chance değil, Corine ve Jesse arasındaki ilişki diğer erkek lider, empatik bir polis. Kitap kesinlikle eski sevgililer aşamasında Şans ve Corine ile başladığından, ilişkilerinin tam olarak nasıl gelişeceği veya bunun yerine Jesse ile gerçekten bir ilişki kurmayı seçip seçmeyeceği konusunda birçok ilginç belirsizlik var. Ama uçurumun sona ermesi için hazır olun, millet - en azından duygusal açıdan. Şimdiye kadar Aguirre'nın sf daha iyi gibi genel olarak iyi bir okuma. Üç yıldız.

gowoff691

İşlevsiz bir aile evde son bir Noel için bir araya gelmeye çalışır, ancak hayatlarındaki her şey parçalanmadan önce değil. Beklediğimden çok farklı ve daha az heyecan verici. Bu kitabı gerçekten daha çok sevmek istedim, ancak karakterlerin hiçbiriyle ilişki kuramadığınızda, onlara ne olduğunu önemsemekte zorlanırsınız. Yine de yıldız yazma!

gowoff691

** spoiler uyarısı ** Ahhh Nooo !!! Gavain !!! Neden? Neden? Neden? Noooo !!!! 'Sob' 'Sob' Kendra için mükemmeldi !! Senden nefret ediyorum!!! Aptal Gavin !!! Bir bölümde en sevdiğim karakterden Narvogog'a, en az sevdiğim karakterimden ölüme gitti. Noooo !!! Aptal toplum!! Aptal!! Bu çarpıcı açığa üzüldüm. Gavain gerçekten Narvogog. Dougan'ı yer. Warren'a ulaşılamaz bir boyutta yapışıyor. Ve sonra bir insan olarak Kendra'i sevdiğini itiraf ediyor! Yanan bir tutkuyla ondan nefret ediyorum. NEFRET!!!!! Ama ben küçük ejderhayı severim. Adı ne olursa olsun.

gowoff691

I admit it--I watched the movie before I read the book. I'm pleased with how well the movie stayed with the original story line (more or less). This has been on my to-read list for so long that my local library no longer carried a copy of it! Thank goodness for other library systems. Set in France, chocolate, espresso, gypsies, a bit of magic. Really, what is there not to love about this story? The characters were well drawn but not over done. The reader knows just enough about each one to become fully engaged. Can't wait to read the next two! My goal: to read them prior to any movie!