viney1944598a

Be Hance Hance itibaren Latasi, West Bengal, Hindistan itibaren Latasi, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Be Hance Hance itibaren Latasi, West Bengal, Hindistan

Be Hance Hance itibaren Latasi, West Bengal, Hindistan

viney1944598a

** spoiler uyarısı ** İnanılmaz bir hikaye. Kesinlikle muhteşem. Şimdi neden "En Büyük Nesil" olarak adlandırıldıkları için çok daha derin bir takdir görüyorum. Hemen hemen tüm kitap, pimleri ve iğneleri vardı ve Louie için çok endişeli hissediyorum. Japon POW kamplarında taciz tanımlarına inanamadım- Biliyorum ki hayatta kalmak için zihinsel bir yetkiye sahip olmazdım. Yani, bir şekilde uçak kazasında hayatta kalmayı başarabildim ve HİÇBİR ÜÇ GÜN HİÇ HİÇBİR HİÇ BİR HÜKÜMDE OLMADI !!!!!!!!!!! Kitabın tamamı, Louie'nin hayatı beni çok etkiledi. Nasıl hayatta kalmayı başardı. İnanılmaz. Tüm alkolizm olayından dolayı sonuna doğru biraz endişeliydim, ama tabii ki Louie bir kez daha kahramanımızı çekmeyi başardı. Hikayeyle ilgili tek hayal kırıklığı, "Kuş" un asla teslim edilmemesidir. Birisinin ona vurduğunu veya mahkemeye çıkmasını görmek isterdim, ama bu gerçek bir roman olduğundan ve bir roman olmadığından, bunun için yazarı suçlayamam. Gerçekten sevdim ve kitabın sonuna kadar gerçekten "büyük" olarak kayıt olmadı bir şey - yazar sadece Louie'nin sal arkadaşı Phil (Allen) düşürmek değildir. Çarpışmadan önce Phil'e kısa bir biyografi verilir, denizde tutulan günlerde de odaklanır ve POW kamplarında, yazar zaman zaman deneyimine de değinir, ancak odaklandığı ölçüde değil Louie üzerinde. Epilog'da Phil, Louie'nin öyküsüne "dipnot" olarak muamele görür olarak tanımlanır - herkes Louie'nin durumuna odaklanır, ancak Phil de buna katlandı. Bu yüzden yazarın ona bir "dipnot" dan daha fazla davranmasını sağlamak kitabın büyük bir parçasıydı, ama epilogu okuyana kadar fark etmediğim bir şeydi. Bence herkes bu kitabı okumalı. Okuması zorunludur.

viney1944598a

gerçekten vahşi bir okuma.

viney1944598a

Roger Langridge UNDERSTANDS The Muppets and made this a fun book to read. I hope that the forthcoming Muppet movie is as much fun as these comics. If you are a fan of The Muppets, you must read these comics.

viney1944598a

from back of the book: "This study of the invasion of compulsory sexual morality into human society was written in 1931 and now appears for the first time in the English language. It preceded The Mass Psychology of Fascism and The Sexual Revolution and was Reich's first step in approaching the answer to the problem of human mass neuroses. Growing out of his involvement with the crucial question of the origin of sexual suppression, this attempt to explain historically the problem of sexual disturbances and neuroses draws upon the ethnological works of Morgan, Engels and, in particular, Malinowski, whose remarkable studies of the sexual life and customs of the primitive people of the Trobriand Islands confirmed Reich's clinical discoveries. ---- well, having read this, Reich does a good job of dissecting Malinowski's studies into Trobriand Islanders sexual life, and also how other researchers have gone completely wrong on various things. it was a very long book, and Reich took his time in explaining things, i'd say the content that i valued in this was 50 pages, and that would've made a great book. this is still worth researching, if you've read other books by reich too.