chenzhongmin

Zm C C itibaren El Almendro, Huelva ili, İspanya itibaren El Almendro, Huelva ili, İspanya

Okuyucu Zm C C itibaren El Almendro, Huelva ili, İspanya

Zm C C itibaren El Almendro, Huelva ili, İspanya

chenzhongmin

Bu harika bir kitap. Wolfe konuya mizah, tonlarca araştırma ve hatta alay konusu ile yaklaşıyor. Komik bir kombinasyon, ama aynı zamanda büyüleyici. Boyunca, her zaman sinsice 'Kahraman yapan nedir' diye soruyor. Başından beri, Wolfe'nin pilotlarla astronotlardan daha büyülenmiş olduğu açıktır. İkisi de ülke için ölüm riski taşıyor, ancak astronotların gerçekten hiçbir şey yapmadığı çok açık. Pilotlar kontrollere sahiptir ve kendi kum ve metalleri ile hayatta kalırlar. Merkür astronotları aslında bir merminin içine oturur ve gezmeye gider. Merkür'ün sonuna gelindiğinde, becerinin aslında gelecekteki uzay uçuşları için gerekli olduğunu kanıtladılar, ancak Wolfe, test pilotlarını iten zarfın ihtişamlı günleri konusunda dalgın kalıyor. Kitabını Yeager'ın efsanevi omuzları üzerine başlayıp bitiriyor ve dünya ilerlemiş olsa da, hiçbir değişimin algılanmasının gerçek kahramanların varlığını değiştiremeyeceğini söylüyor. Ayrıca ilginç olan tekil savaş konusundaki noktasıdır. Ruskies ile savaşa girmek nükleer kışı kıvılcımlanabildiğinden, her iki ülke de buharı daha az patlayıcı bir şekilde bırakmanın yollarını bulmak zorundaydı. Uzay yarışı bir yarışma ve astronotlar Amerika'nın gladyatörleriydi. Bana hiç gelmemiş ilginç bir öncül. Eğer nükleer silah gönderemiyorsanız, o lanet kırmızıları yenmek için başka yollar bulmalısınız, değil mi? 80 Olimpiyat oyunundaki Buz Mucizesi gibi şeylerin neden bu kadar önemli olduğunu anlamamı sağlıyor. Ayrıca Merkür yedisinin neden halk gözünde bu kadar kanonize edildiğini açıklıyor. Ülke genelindeki çocuklara ebeveynleri tarafından astronot olarak büyüyebilecekleri söylendi ... ya da başkan. Bugünlerde başkan daha yaygın bir deyim. Otuz yıllık harap servisler sürmek neredeyse tüm astronotların parlaklığını ortadan kaldırdı, ancak Wolfe'nin zafer günlerini tasvir etmesi tarihte yerlerini güçlü bir şekilde hatırlatıyor.

chenzhongmin

Eğlenceli, büyülü bir okuma. Magyk bir büyücü ailesinin, kayıp bir prensesin ve büyülü düelloların hikayesidir. Aksiyon ve macera dolu bu kitabın birkaç yavaş noktası var, ancak genel olarak arsa hareket etmeye devam ediyor ve yazar ilginç bir karakter kadrosu sağladı. Ancak, hiçbir merkezi karakter ortaya çıkmaz, ancak Heap ailesi ve onları çevreleyen arkadaşlar eğlenceli bir okuma sağlar. Harry Potter'ı hatırlatan, bu kitabı genç yetişkin veya çocukların hayalini seven herkese tavsiye ederim.

chenzhongmin

A good book about the difficult topic of popularizing inflation theory, although confusing at times. The zen part is not very well woven in with the cosmology part which is a pity. The high point is arriving at figure 42 (!) and seeing the comparison with the front cover.

chenzhongmin

I really think this book part of high school reading curriculum. Very cool story