luiggiserrano

Luiggi Serrano Serrano itibaren Nagapur, Telangana, Hindistan itibaren Nagapur, Telangana, Hindistan

Okuyucu Luiggi Serrano Serrano itibaren Nagapur, Telangana, Hindistan

Luiggi Serrano Serrano itibaren Nagapur, Telangana, Hindistan

luiggiserrano

Denedim, gerçekten yaptım. 100 sayfa içeri giriyor ve gerçekten hiçbir şey olmuyor, durmak zorunda kaldım. Yay vahşi Texas olsa

luiggiserrano

Bir zamanlar bir karakterin, dünyanın son gününde ne yapacağını sorduğunda, "güneşte yatıp bir kadeh şarap içer ve bazı Borges'i okuyacağını" söyledi. Bunun ne anlama geldiğini tam olarak bilmiyorum, ama Borges'in yaratıcı ve kendinden emin yazı stilini seviyorum. Sanki her şeyi çözmüş gibi, ama bize birkaç ipucu, paragraf şeklinde ipucu veriyor. Evet. Borges için Yay.

luiggiserrano

çok ikna sonra KJ bir seyir gider .... en iyi arkadaşı Beth onunla gitmek için şans atlar .... zengin kocası harika bir tatil için yol açar ...... Katherine John Delany ve kıvılcımlar uçuyor ..... (spoileri görüntüle)

luiggiserrano

Bu kitap beni daha çok istememe neden oldu (ama iyi bir şekilde!)

luiggiserrano

Bu beşi derecelendirdiğimde ciddi bir şekilde aşırıya kaçmıyorum. Komik, gerçek ve son derece düşünce provoke (ve komik kısmı dışında, ben hiç beklemiyordum). Birkaç yıl önce Jim Carrey filmini izledim (bu kitaptan uyarlandı) ve sevimli olsa da, ev hakkında yazmak bir şey değildi. Bu kitap, kesinlikle kesinlikle. Danny Wallace'ın 'Evet' kelimesinin bu kitapta ayrıntıları açıklandığı gibi birkaç aylığına gelmesine izin vermeye karar vermesiyle aynı şekilde buldum, bu kitap bana rastgele geldi. Tamam, belki biraz sevimsiz ama sanırım bu kitabı bulmam gereken bir zamanda buldum. Tabii, 5+ ay boyunca kesinlikle her şeye evet demek fikri (Wallace'ın yaptığı gibi) biraz uzaktır, ancak arkasındaki fikir o kadar basittir ki neredeyse bir kahkahadır. Neden şeylere 'evet daha' demiyorsun? Neden evde başka bir sessiz gece geçirmek için kolayca geri çevireceğiniz bir şeyin aslında eğlenceli yeni bir deneyim olabileceğini düşünmüyorsunuz? Ve nihayetinde, herhangi birimiz konfor alanımızın dışına ne sıklıkta çıkıyoruz ve hayatın bizi olabildiğince götürmesine izin veriyoruz? Bu kitap hakkında beni en çok şaşırtan ve etkileyen şey, kendi kendine yardım kılavuzundan ya da bir süreliğine bazı maskaralıklara giren arsız bir İngiliz adam hakkında gerçekten komik bir hikayeden daha fazlası - hayata yaklaşmanın gerçekten taze ve eğlenceli bir yolu. . Daha olumlu olmak, daha fazla risk almak, aksi takdirde uyumuş olabileceğim şeyler için biraz daha evet demek istiyorum. Bu zaten bildiğimi düşündüğüm değerli bir derstir, ama bir şekilde gerçekten hatırlatılması gerekiyordu. Bu kitaba 'Evet' demeni öneririm ... kulağa hoş geldiği gibi ... Yaptığım için memnunum.