balajibala

Balaji Pandiyan Pandiyan itibaren Płonko, Polonya itibaren Płonko, Polonya

Okuyucu Balaji Pandiyan Pandiyan itibaren Płonko, Polonya

Balaji Pandiyan Pandiyan itibaren Płonko, Polonya

balajibala

Bu bir klasik, başka bir şey söylemeliyim? Ama gerçekten bunun okuldayken okumak zorunda olduğumuz daha iyi romanlardan biri olduğunu düşünüyorum.

balajibala

Son sayfayı kapattıktan sonra yaptığım yorum: hepsi bu mu? Bir arkadaşım bana hatırlattı.Seviye düz olacak, ama o düz olacağını ummamıştım o_O. Tabii ki, Endonezya'daki pembe dizilerde olduğu gibi bazı kavga sahneleri beklemiyordum, ancak beni duygusal olarak bağlayabilecek bir şey istedim. Dürüst olmak gerekirse, sevdiğiniz biriyle tanışmakla ilgili temel fikrin ilginç olduğunu düşünüyorum, ancak bir kez reddettiniz. Ancak infaz beni gerçekten tutmuyor. Anne Elliot söylediğim için üzgünüm. Bir güreş maçında, Pride ve Prejudice'den Elizabeth, arka arkaya beş kez kolayca duyabiliyordu. Kaptan Wenthworth, daha aktif olsaydı, Bay Darcy kadar heyecan verici olabilirdi. İkna'nın beni büyüleyemediğini söylemeliyim. Ve şimdi dua etmeliyim ki Austens'in hayranı olan Goodreads arkadaşım bu incelemeyi okuduktan sonra beni bıçaklarla kovalamıyor T____T. Barış dışarı!

balajibala

tüm zamanların en iyi kapaklarından biri !!!

balajibala

bu benim için hayatı değiştiren kitaplardan biriydi. Ben her zaman arada bir yeniden okumaya çalışın.

balajibala

Biraz basitleştirilmiş bu kitap, türler arasındaki kişilerarası bağlantıları görmeme yardımcı oldu ve ilişkileri daha pürüzsüz hale getirmek için bazı yararlı ipuçları sağladı.

balajibala

Yeni doğmuş bir bebek mahkumlardan birinden götürüldüğünde okumayı bıraktı ve oradan yokuş aşağı gitti. İlham verici olacağını düşündüm.

balajibala

I understand that most, if not all, of this novella was made available on the author's website in blog posts, but I think it shines more collected into one heartbreaking volume. Bonus points from me for having the Kellis couple be two married men; it's such a small character element but it means a great deal to me that gay people aren't magically erased from the world as they are in so much fantasy and science fiction.

balajibala

This is the book that I would most recommend to anyone out there to read. I have given many copies away as Christmas presents! The author presents new ways of looking at familiar ideas using the concepts of finite and infinite play (A finite game is played for the purpose of winning, an infinite game for the purpose of continuing the play). It simply abounds with aphoristic delights. Once read it is a book you can return to at any time, open to a page at random, and take away something new. Probably the most well thumbed book in my entire collection. PS Blogging at Goodreads here