elrid

Elrid Carvalho Carvalho itibaren Sonai N.C., Assam, Hindistan itibaren Sonai N.C., Assam, Hindistan

Okuyucu Elrid Carvalho Carvalho itibaren Sonai N.C., Assam, Hindistan

Elrid Carvalho Carvalho itibaren Sonai N.C., Assam, Hindistan

elrid

Sandman: Rüya Avcıları, bir çizgi romandan çok daha resimli bir roman (herhangi bir Sandman'ı sadece bir çizgi roman olarak sınıflandıracağımdan değil). Yoshitaka Amano'nun çizimleri, şimdiye kadar gördüğüm en güzel sanat eserlerinden bazıları. Ne zaman karakterin kim olduğunu tam olarak göstermek istediğimde kedime Morpheus adını verdim, Rüya Avcılarını çekiyorum. Gaiman'ın hikaye anlatımı ile her zamanki usta eli var ve muhteşem resimler mükemmel bir şekilde uyuyor.

elrid

Boks, tavuk, sömürge dönemi insan hakları ve bir çizme kapalı kaka yemek hakkında inanılmaz bir kitap. Film sürümü iyiydi ama kitap adaletini yapmadı.

elrid

Seri Katiller ve onları takip eden insanlar her zaman oldukça ilgimi çekti. Eğer düşük kolluk kuvvetleri ve Robbery ya da Vice ya da başka bir departmanda takılıp kalma olasılığı olmadan onları takip bir iş almak için bir yol olsaydı ben kariyer seçimimi yapardı. Hepsi söylendi, bu büyüleyici bir kitap ... kalbin zayıflığı için değil, malzemenin bir kısmı grafik ve okunması zor. Çoğu insanın gitmek isteyeceği kadar kötülük karşısında görünmek üzeredir.

elrid

go obama go!

elrid

Loved this book! Kristin Hannah is a terrific writer. It's a great, but sad story that comes back to a happy ending.

elrid

Brilliant and amazing. Similar to other tales of "revisionist history"...sort of. Like McGuire's tell-all fairy tales, it makes you want to read the original inspiration. It's the companion book to Little Women that you always wanted - but wouldn't understand until you were beyond childhood. Brooks channels Alcott throughout the book and seems to have found her voice!