waqar962112035

Waqar Ahmad Ahmad itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Waqar Ahmad Ahmad itibaren Texas

Waqar Ahmad Ahmad itibaren Texas

waqar962112035

Bir fındık kabuğunda bu kitap, evliliğini ve hayatını yeniden incelemek zorunda olan bir kadın hakkında. Virginia, Big Stone Gap kasabasındaki Ave Maria'nın yaşamıyla ilgili üçlemede ikincisidir. Yazarın Ave'nin hikayesini ilk kişide anlatma şeklini gerçekten çok seviyorum. Bu kitap ilkinden daha ciddi buldum. Mizah ve Trigiani küçük kasaba Appalachia sakinleri çivi yolda doğru seviyorum. Bu kitabı okurken daha çok sevdim. Mizahı özlüyordum ve sonunda geldi. Hızlı bir okuma ve şimdi üçüncü kitabı okumak için endişeli; Süt cam ay. Bu kitaptaki karakterleri çok seviyorum Iva Lou, Fleeta ve tabii ki Spec. İki kadın arasında kim karar vermeye çalışıyor Spec. Biri karısı, diğeri uzun metresi. Kalp ameliyatından sonra hastanede Ave ona danışmanlık yapmaya çalışıyor. "Spec, bir keresinde bana çok yardımcı olan bir şey okudum." "Neydi o?" "Bazen aşk ve şehvet arasındaki farkı söylemek zor." "Evet bayan kesinlikle." "Farkı nasıl anlattığınızı bilmek ister misiniz?" "Sanırım biraz ışık tutacak," diyor Spec güneş gözlüklerinin arkasından. "Gerçek aşk sana enerji verir; şehvet seni tüketir." "Ve kadınlar seni mahvedecek." "Bu kitapta değildi Spec." "Olmalı."

waqar962112035

Dave kahkaha Gürcistan için daha iyi olduğunu düşünüyorum rağmen Tamam

waqar962112035

Farklı sınıflardaki aynı profesör için bu kitabı iki kez okumak zorunda kaldım. Bu kitabı sevmedim, ama gerçekten hakkında hiçbir şey bilmediğim bir kültür hakkında biraz düşünen hızlı ve kolay bir okumaydı. Yazının sadeliğini de beğendim.

waqar962112035

Bu kitaba 2.5 yıldız verirdim. Oldukça iyi başladı ama yarı yolda biraz dağınık olmaya başladı. Ve sooo'yu çok fazla söylenmemiş gibi görünmekten hoşlanmıyordum - bunun üçleme olduğunu biliyorum ama tamamen karanlıkta olmayı sevmiyorum.

waqar962112035

Ele geçirilmiş, okuyucunun etrafını tehdit eden ürpertici bir ağı örten son derece ürkütücü bir roman. Hikayenin kahramanı on altı yaşında Rayne. Sorumsuz annesi için küçük kardeşiyle ve vermeye hazır olduğundan daha fazlasını isteyen erkek arkadaşıyla ilgilentiği Londra'da tuzağa düşmüş ve boğulmuş hissediyor. Aynı zamanda sessizlik ve alan istiyor, bu yüzden Galler sınırının yakınındaki kırsal kesimde eski bir mülkte garsonluk için başvuruyor. Geldiğinde, Rayne neredeyse doğal güzellik, ülkenin sessizliği ve bin yıllık binanın etrafında dönen garip ve rahatsız edici enerji tarafından boğulmuş durumda. Nazik hizmetçi Bayan Driver, Rayne'yi odasına yerleştirir ve garip bir yerde ilk korkunç gecesinden sonra Rayne eve gitmeye hazırdır. Ancak garsonluğun ilk gününden sonra, araziler ve ormanda sessiz ve huzurlu bir yürüyüşün ardından Rayne daha önce hiç sahip olmadığı duyguları deneyimliyor. Doğal ortamda kendini özgür, memnun ve garip bir şekilde evinde hissediyor ve sonunda kendisi olabileceğini düşünüyor. Her şey göründüğü kadar huzurlu değil ve Rayne daha fazla bir şey oluyormuş gibi hissetmeye başlıyor. Bayan Driver, Rayne'nin her zaman kapısını her zaman kilitlediğinde ısrar ediyor ve çok az insanın ev enerjisini "algılayabildiğinden" bahsediyor. Rayne'nin tanıştığı birkaç yerli, Manor'da kalmaya istekli olduğu için şok oldu, ancak kimse ona belirli bir şey söylemeyecek. Yazar, Rayne'nin etrafına yavaşça görünmeyen bir tuzak yayılıyormuş gibi yavaş yavaş dehşet hissi yaratmada ustadır. Nesir o kadar uyandırıcı ki Rayne ile ormanda yürürken, cildimde güneş ışığını hissediyor ve antik malikanede görünmeyen bir şeyin kötü varlığını hissediyordum. Görüntüler, bir tuzak ve özgürlüğün bir perspektif olması temasını geliştirmede çok etkilidir. Göldeki minik adada yaşayan, tilkiden uzak ama güvenli olan kazlardan, onu barındıran ve büyümesine izin veren ve şimdi gökyüzüne ulaşan sera çatısını parçalayan muhteşem palmiye ağacına. Önemli bir ikincil tema, görünüşlerin aldatıcı olabileceği ve her şeyin kesinlikle göründüğü gibi olmadığıdır. Çiçeklerle işlemeli bir çift güzel deri eldiven, daha yakından incelendiğinde, bu çiçekler aslında acı içinde yüzlere işkence edilir. Rayne ile delicesine aşık olan, fakat etrafındaki kişilere hipnotik görünen yakışıklı bir yerel çocuk. Şeytana ibadet eden veya olmayan yerel bir yangın festivali grubu. Ve Rayne'yi umursamayan bir anne ve erkek arkadaşı, yine de sessizce endişelenerek çılgınca sürekli çağırıyor ve mesaj atıyorlar. Rayne kime güvenebileceğini öğrenmek için uğraşırken ve yerli halkın sahip olduğu sırları keşfetmeye çalışırken, aynı zamanda bir benlik duygusu kazanıyor. Yolculuğu karışıklık, korku, coşkuyla ve biraz doğaüstü ile doludur. Sahip olunan nadir bir muamele ve iyi zaman ayırmaya değer. Çok az kitap bir duyguyu tamamen yakalar, okuyucuyu farklı bir yere ve farklı bir ruh halini bu kadar kapsamlı bir şekilde taşır. Devam filmini okuyacağım, Tüketilen ve bunu da inceleyeceğim.