danielrioja

Daniel Rioja Rioja itibaren Kuma, Central Tabukan, Kepulauan Sangihe Regency, North Sulawesi, Endonezya itibaren Kuma, Central Tabukan, Kepulauan Sangihe Regency, North Sulawesi, Endonezya

Okuyucu Daniel Rioja Rioja itibaren Kuma, Central Tabukan, Kepulauan Sangihe Regency, North Sulawesi, Endonezya

Daniel Rioja Rioja itibaren Kuma, Central Tabukan, Kepulauan Sangihe Regency, North Sulawesi, Endonezya

danielrioja

Yoldan çıkan ilk şeyler: "All-Star" adlı seri adı korkunç. Tabii, Grant Morrison büyük bir isim ve bu onun süreklilik boyunduruğu dışında Superman hikayelerinin "kesin" bir çalışmasını yazması için bir fırsattı ... ama bu adı daha az sevimsiz yapmıyor. Neyse ki, malzemenin kendisi başka bir şey değildir. Morrison, All-Star unvanını tam anlamıyla aldı, yıldızımız (Süpermen'in gücünün kaynağı olan Güneş) bu hikayenin özellikle merkezi konumunda. Ve aslında Morrison, hem yapıda hem de anlatısında, Süpermen'in modern Batı mitolojisinin Güneş tanrısı versiyonu olduğu iyi bir durum ortaya koyuyor. Ancak Süpermen'in sınır çizgisi tanrıça süper yeteneklerinden daha fazla, Morrison onun çok iyi ortaya çıkardığı ve bunu bu kadar akıllı ve hareketli bir hikaye yayı yapan şey insanlığıdır. Ark, Superman'ın bir süper tapuyu çok fazla yapmış olmasıyla başlar ve hücreleri güneş enerjisi ile aşırı doygunluğa sahiptir; bu onu öldürecek kanser. Ve bu noktadan sonra, hikaye çok insani ve dokunaklı bir hikaye oluyor - hayatınızın sona erdiğini bildiğinizde ne yapacaksınız? Kalan zamandan en iyi şekilde nasıl yararlanırsınız? En nihayetinde, Süpermen nihai "iyi çocuk" - bir bükücüye gitmeyecek ve yıldızlararası bir barda sarhoş olmayacak, insanlıkta iyi olan her şeyi temsil ediyor ve ölümcüllüğünü geleneksel haysiyet ve ahlakıyla karşılayacak. Ve eğer Süpermen insanlığın en asil özlemlerini temsil ederse, Lex Luthor en temel başarısızlıklarını temsil eder. Morrison Luthor sempatik bir kötü adam, çünkü biz daha karanlık benlerimize verdiğimizde biz o. Onu hor gördüğümüz kadar, asidik sözleriyle kendimizin yüzüğünü duyuyoruz ve Süpermen gibi, onu iyileştirilmiş görmeyi çok isteriz, çünkü biliyoruz ki tüm kötü saplantılı küstahlığı için, o bile yetenekli bir adamdır, olduğunu düşündüğü tanrı değil. Morrison, destekleyici karakterler olan Lois, Jimmy, ailesi vb. Grant Morrison hikayesini derinlik, zeka ve duygu ile aşılar, ancak Frank Quietly'nin nefes kesen sanat eseri hayata geçirir. "Geleneksel" bir çizgi roman sanatçısı değil ve tarzı anlatılan hikayeye çok iyi uyuyor ve bütünü grafik hikaye anlatımının en iyi örneklerinden birine yükselten bir simbiyoz yaratıyor. Bu grafik romanı yeterince tavsiye edemem ve Absolute baskısı, muhteşem sunumu ve kağıdı, üretim notları, eskizler, bonus sanat eserleri ile olmazsa olmaz.

danielrioja

Bu kitabı çok sevdim, karakterler gerçek görünüyordu ve hikaye gerçek oldu. Bu, serideki üçüncü kitaptan daha çok ikinci kitap gibi görünüyordu.

danielrioja

Tarih hakkında ilginç spekülasyonlar. Güçlü karakterler.

danielrioja

Sevimli hikaye, dedesinden hediye olarak Alaska'dan domuz alan küçük bir kız hakkında. Bu hediyenin amacı başkalarıyla nasıl paylaşılacağını öğrenmektir. Domuzu sevdi, ona nasıl temizleneceğini ve temiz kaldığını öğretti. Öte yandan, ona nasıl eğleneceğini gösterir. Bu kitap Pre-K veya K sınıfında okumak iyi olacaktır.

danielrioja

Translating...

danielrioja

Bu güzel, ilham verici bir kitap! Barbara Kingsolver'ı seviyorum!