rachelshirey

Rachel Shirey Shirey itibaren Kanol, Uttarakhand 246435, Hindistan itibaren Kanol, Uttarakhand 246435, Hindistan

Okuyucu Rachel Shirey Shirey itibaren Kanol, Uttarakhand 246435, Hindistan

Rachel Shirey Shirey itibaren Kanol, Uttarakhand 246435, Hindistan

rachelshirey

Bunu gözden geçirmek için çapa emin değilim, hikayeyi sevdim ve son gerçekten dikkatimi çekti. Orta, ancak beni biraz sıkılmış benim için biraz sürükleme gibi görünüyordu, ben devam ettim çünkü yeni iyi bir son olması gerekiyordu.

rachelshirey

Bu kitap gerçekleşen olaylar için çok uzundu. Tüm eylem ilk 100 sayfada ve son 50 sayfada gerçekleşti. Ve eylem ilk etapta o kadar da büyük değildi. Kitabın uzunluğu bana Bayan.Edwards'ın sonunda harika bir şey oluşturduğunu hissettirdi ama oraya vardığımda oldukça hayal kırıklığına uğradım.

rachelshirey

Bunu kütüphaneden kontrol ettiğimde okumaya başladım. Ne yazık ki bitirmeden önce kütüphaneye iade etmek zorunda kaldım. Çok ilginç ve eşsizdi. Bay Hodgson, bir hikaye anlatmak ve dili çok verimli kullanmak için bir hediye aldı, ancak korku ve karakterlerin durumunun yoğunluğunu iletti. Harika bir hayal gücü vardı, bu da bu kitapta okuduğum hikayelerde açıkça görülüyor. Yazısı tarihli değil, yazdığı dönemi kesinlikle aktarıyor. Keşke bu kitabı bir hafta içinde okuyabileceğiniz bir kitap olmadığı için boş zamanları okumak için kendim olarak saklayabilseydim. Biraz okumak, sindirmek, başka bir şey okumak ve daha sonra başka bir hikaye okumak için geri gelmek istersiniz. Her ne kadar hikayeler birbiriyle ilişkili olsa da, hikaye hikaye okunabilir. Kesinlikle bir gün kendi koleksiyonum için bunun bir kopyasını almayı planlıyorum.

rachelshirey

1970...future shock smthing is gonna change,it will change in the fastest way it could! here he discuss the effect that the rate may cause,& leave the tehem of the "change" 4 his next book to discuss! 1980...third wave he define us the chaneg we r facing or going to face in future decades in details 1990...power shift this change "third wave" will affect the basics of distribution of the meaning of the "power" in society!

rachelshirey

My favorite for a long, long time. I need to re-read it.