ezirimis

Emily Zirimis Zirimis itibaren Güvenç Köyü, 42280 Güvenç Köyü/Selçuklu/Konya, Türkiye itibaren Güvenç Köyü, 42280 Güvenç Köyü/Selçuklu/Konya, Türkiye

Okuyucu Emily Zirimis Zirimis itibaren Güvenç Köyü, 42280 Güvenç Köyü/Selçuklu/Konya, Türkiye

Emily Zirimis Zirimis itibaren Güvenç Köyü, 42280 Güvenç Köyü/Selçuklu/Konya, Türkiye

ezirimis

Büyüleyici! Neler olduğunu bile fark etmeden, şirketlerin biz olmadan nasıl daha fazla satın almamızı sağladığını bilmeyi seviyorum. Şimdi bir mağazaya giriyorum ve tüm hilelere bakıyorum, ancak işleri nasıl daha iyi yapabildiklerini ve ürünlerin reklamını ve yerleşimini daha etkili hale getirdiklerini de fark ediyorum. Gerçekten titiz bir bilim ve ben sonsuz bir ilgim var. Aşırı tüketimci toplumumuzdan tiksiniyorum, ama bilinçaltı olarak ihtiyacımız olmayanı elde etmek için nasıl "kandırıldığımızı" öğrenmek harika.

ezirimis

Bir başka J.K. Rowling'in Harry Potter dünyasına parlak pencereleri. Bunlar gibi sayfalar gerçekten sayfanın ötesinde bir dünya olduğuna inanmak istiyor!

ezirimis

Şanslı olmaktan uzak bir hayatı olan Jamal, kalbindeki boşluğu o kadar tatmin edecek bir hazine bulacağını asla düşünmezdi. birer birer onu terk eden ebeveynlerinden başlayarak, yaptığı kitapların çalınması, kalbinin Michelle idolü uzak hissetti, büyükannesi ateşte öldü, işinden kovuldu. umutsuzluk o zaman barınak şaşırtmıyor. Sonunda Ahmed için çok değerli olan hayatına son vermeye karar verdi. şimşeklere meydan okumaya, kendini asmaya ve kendini yıkamayı denedi. ancak Tanrı'nın gücü çalışır, ölmesine izin verilmez. Ahmed tarafından kurtarıldı, neredeyse kader tarafından öldürülen biri. birbirlerini kurtarıyorlar. Ahmed ona bulması için bir hazine haritası veren oydu. zihnin gücü başarının meyvesine yol açar. Jamal yavaş yavaş erkeklerle "hasta" bir kadın olan Laura'nın sahibi olduğu bir işletmeyi yönetmeyi başardı. kadının hayatı da Jamal'ın gelişinden bu yana değişti. iş başarılı oldu ve yalanlara rağmen Jamal'ın iyileşmesine yol açtı çünkü Jamal her zaman önerilere inanıyordu. başarı Jamal'ın hissettiği ruhun boşluğunu dolduramaz. Michelle'e olan sevgisi bile yavaşça kayboldu ve yerini daha çok seven biri aldı. o sırada Jamal başarılı olduğunda Michelle duygularını sadece fark etti, bu yüzden babası Bambang tarafından seçilen Rama'yı terk etmekte ısrar etti. Jamal çöktüğünde ve son olarak bir başkası için feda etti. aşk, sadakat, fedakarlık olmadan hiçbir şey ifade etmez. tek kadın fobisi Laura'dan vazgeçti. Laura'ya 3 yaşından daha büyük olmasına rağmen demirlendi. PRISON ona değerli dersler verir ve cezaevinde tanıştığı çocuk William'a rehberlik eder. Jamal, açıkça yapmadığı bir şirketi aldatmakla suçlanan Laura'nın yerine hapisteydi. Jamal ve Laura arasında meydana gelen kargaşa ve kavgalar kendilerinden haberdar olan bir şey yaptı. Jamal çağrısını hissetti, yetimhanedeki kütüphaneye Laura'nın yardımıyla kitap bağışladı. hapisten çıktıktan sonra Jamal nihayet değerli hazinesini buldu, artık hazine ve mutluluğu değil, kendini.

ezirimis

Great read for someone who is less interested in the violence that can be inherent in dystopia fiction. While this novel can be slow at times the emotional content is there and will sometimes catch you off guard. While there is little to no action in this book it is obvious that it is leading to Condie's next book which seems guaranteed to be full of excitement and adventure. This is a much tamer dystopia than the Hunger Games but has a similar feel. Can't wait for the next one!

ezirimis

not bad, but sort of boring.