robertoblake

Roberto Blake Blake itibaren Kasipalayam, Tamil Nadu 639111, Hindistan itibaren Kasipalayam, Tamil Nadu 639111, Hindistan

Okuyucu Roberto Blake Blake itibaren Kasipalayam, Tamil Nadu 639111, Hindistan

Roberto Blake Blake itibaren Kasipalayam, Tamil Nadu 639111, Hindistan

robertoblake

Bu kitap şaşırtıcı derecede iyiydi. Dört çocuk hayatta kalmaya ve yetkililerden uzak durmaya ve bir hane halkı işletmeye çalışırken alkolik anneleri haftalarca yatakta üst katta uzanıyor.

robertoblake

Bu kitap, asperger olan küçük bir kız hakkında ve kardeşi trajik ölümüyle başa çıkmayı öğrenmek zorunda. Hikaye boyunca okuyucu Caitlin'in hayatının ne kadar zor olduğunu keşfeder, ancak babasının devam etmesine ve yeni yaşamlarına başlamasına nasıl yardımcı olacağını keşfeder. Bu kitabı çok sevdim! Şefkat hissettim ve hikayeye kesinlikle aşık oldum. Aspergerli çocukların nasıl düşündüklerini ve belirli durumlara nasıl tepki verdiklerini anlamama yardımcı oldu. Bu kitabı kesinlikle tavsiye ederim!

robertoblake

Kısa bir hikaye, güzelce yazılmış ve iyi yazılmış. Bir çizgi roman için çok pahalı, bu yüzden birkaç saat alıp mağazada okumayı veya ciltsiz kitap beklemenizi öneririm. Tipik Frank Miller ana karakteri, sert ama sevecen. Komik meraklıları için okumaya değer.