kontrast

Mickael Barbier Barbier itibaren Chandi, West Bengal, Hindistan itibaren Chandi, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Mickael Barbier Barbier itibaren Chandi, West Bengal, Hindistan

Mickael Barbier Barbier itibaren Chandi, West Bengal, Hindistan

kontrast

Tüm Moosewood yemek kitapları muhteşem, ancak kendimi Moosewood yemek kitabı ve Moosewood Restoran yeni klasikleri bu yemek kitabı daha ulaşan buluyorum çünkü 5 yerine bu bir 4 yıldız verdi. Öte yandan, bu yemek kitabı çalışma ile ilgili yeterince kullanılmıştır. Süzme Peynirli Elma Krep'i deneyin. Bir aile favorisi.

kontrast

Okuryazarlık becerileri: Baskı motivasyonu-Aptal resimler okuma sevgisini teşvik eden çocuklar için ilgi çekicidir. Fonolojik farkındalık - Bu kitap, bir köpeğin yaptığı seslerin bolluğundan geçer.

kontrast

Bu kitabı aldım çünkü filmi kiraladım ve film kesinlikle harikaydı. Neredeyse her şeyi ağladım ve bu her zaman eğlenceli olmasa da beni derinden etkiledi. Karakterlere ve olaylara daha yakından bakmak için kitabı okumak istedim. On ya da daha fazla kitabın 9 katı filmlerden daha iyidir ve umarım bu zamanlardan biridir, çünkü film de gerçekten iyiydi.

kontrast

I'm totally addicted this series now, I must read them all and find out what's next. Entertaining!

kontrast

Banville's employs his deft touch, but even his writing can't overcome the limitations of the genre, i.e. plot predictability, two-dimensional villain, etc. In parts, I thought I could even detect Banville's discomfort with the form, but maybe I'm just projecting. Remember the good old days of Wilkie Collins? Now *there* was some good genre literature!