nexs

Wojciech Szu Szu itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Wojciech Szu Szu itibaren Texas

Wojciech Szu Szu itibaren Texas

nexs

İçten gelen, çileden çıkaran ve ilham veren.

nexs

Başlık: GERÇEKTE BİR KADIN YÜRÜYÜYOR: Kendine Güvenen Bir İnanç Yaşamak için Yaptıkları Yazar: Vonette Bright Yayımcı: Harvest House Publishers Ağustos 2011 ISBN: 978-0-7369-3929-4 Tür: İlham Verici / Adanmışlık Tanrı'nın neşesini her gün yaşayabilirsiniz. Tanrı her zaman yanımızda, iyi zamanlarda ve kötü durumda. KADININ GERÇEKTE YÜRÜYÜŞÜ'nde, Vonette Bright bize Tanrı'nın Sözünü keşfeden ve kalbinizi güçlendiren kısa (beş dakika veya daha az) adanmışlık verir. Bayan Bright'ın paylaştığı bazı şeyler:. Tanrı sizi seviyor ve sizinle kişisel bir ilişki istiyor. O hep seninle; Seni asla bırakmayacak. Size güç ve umut sunuyor. Sizi kutsasın ve ihtiyaçlarınızı karşılar. Ona adanmışlıklarını incelemekten hoşlandığımı sorarsanız, size rehberlik edecek ve size destek olacaktır ve bu, küçük zaman dilimlerinde okumayı kolaylaştıran kısa bir şeydi. Bu cesaret verici ve iyimserdir ve inanç inşa eden bir hikayenin yanı sıra meditasyon yapmak için bir ayet ve gününüzü aydınlatmaya yardımcı olacak onaylamalar içerir. Bu, daha derinlemesine bir çalışma yapmak için zamanınız olmadığında, Tanrı ile beş dakikalık hızlı bir patlama için harika bir kitap. Günde birkaç kez sadakatim var ve bunu Tanrı ile geçirdiğim zamanın bir parçası haline getirmekten zevk aldım. Çekici bir şekilde yapılan bu kitap hediye vermek için de mükemmeldir. 9,99 $ ciltli. 288 sayfa.

nexs

Yazarın hayatına ilginç ve içten bir bakış ... herkesin hayatında bir şeyler olduğunu hatırlatır ... hatta başarılı bir yazar! Güzel bir okuma.

nexs

Bu kitap çok komik. Sapolsky'ye aşina olan herkes için, tıp dünyasında çok iyi tanınıyor ve 'bilimsel' kitaplarından birini her okuduğunuzda, tuhaf mizah anlayışıyla o kadar büyüleniyorsunuz ki sadece ahbapla konuşabilmenizi diliyorsunuz. Bu kitap alabildiğiniz kadar yakın ve sadece sizden masanın karşısında otururken filler izlerken aldığı "Shakespeare" saçmalıklarını anlattığını görebilirsiniz. Komik ve çok iyi.

nexs

An amazing piece of research, engagingly told. Every now and then I would get confused, as I listened to this book, but over all I was eager to get back to the book and loved that my husband found it enjoyable and educational, too.

nexs

Mediocre fantasy writers often need unnecessarily large doorstopper trilogies to tell a compelling story; Guy Gavriel Kay manages to squeeze all that and then some into a single book. His style of writing is a bit more florid than most, but it makes for some interesting reading.