diegoofferni

Diego Offerni Offerni itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Diego Offerni Offerni itibaren Texas

Diego Offerni Offerni itibaren Texas

diegoofferni

Vay be ... iyi başladı ve sonra daha iyi oldu! Sadece bitirdikten sonra Sonunda kendimi birkaç yeni karaktere ve tamamen yeni bir hikayeye uydurmak biraz zaman aldı, ancak genel olarak bu dizideki her kitabın farklı bir karaktere odaklanmasını seviyorum. Önceki kitaplardan olanlar hala etrafta - ve eski görünümleriyle etkileyici bir şekilde tutarlılar - ve onları başka bir perspektiften görmek ilginç. Ara doldurma / genç genç karakterlerin her biri oldukça farklıdır, ancak hepsi bu zorlu büyüme yolculuğundan geçiyor. Tara bu hikayenin yıldızı ve kitabın ilk yarısı onu tanımamıza yardımcı oluyor. Ana oyunun bir parçası olmak için güven ve motivasyondan yoksun, 'kenarda yaşamayı' seviyor. Pek çok arkadaşı yok, çünkü ebeveynlerinin her iki yılda bir eve taşınması gerekiyor. Tara ve ailesi (özellikle annesi) arasındaki ilişki iyi, ama büyük değil. Tara, yaz için bir öğretmenin doldurulmuş hayvanını çalmaya çalışmak için 'ceza' olarak Willow Falls'a gönderildiğinde (uzun bir hikaye) hayatı sonsuza dek daha iyiye doğru değişiyor. Tüm kitaplarda olduğu gibi, gizemli Angelina bir kez daha genç bir gencin 'yaşam önceliklerini' çözmeye yardımcı oluyor gibi görünüyor, ancak yine de dersler ağır değil ve hem derin hem de çok eğlenceli olmayı başardı. Aslında, hikayenin ilk yarısı için nereye gittiğini merak ettim, bu da sonunda her şey bir araya geldiğinde etkisini arttırdı. Bu hikayede öncekilerden biraz daha genç bir aşk var - 13, 12'den biraz daha yaşlı - ama akıllıca 'arkadaşlık' aşamasında. Genç okuyucular hakkında çok şey bulacaklar - iyi arkadaş olduklarını gösteren film yıldızları, dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven karakterler, genç arkadaşlıkların hafif yürekli dramaları ve daha fazlası ... ama bunların hepsi çok değerli bir hikaye çok merkezci olmak yerine başkalarının ihtiyaçlarını fark etmeyi öğrenmek ve hayatlarında olumlu bir fark yaratmak. Gerçekten bir sonrakini dört gözle bekliyorum - acaba Grace hakkında mı ...?

diegoofferni

Okumayı bıraktım - kesinlikle 9. sınıflara öğretmek için değil ve bu noktada modası geçmiş.

diegoofferni

An interesting view of Nazi Germany's alternate history. But I very much doubt than an alternate German victory would have been that "soft" toward the Allied states. Rumors of Holocaust? - Too difficult to conceal such an extermination, even in real 1944 too much had been leaked to the outside world.

diegoofferni

A professor of mine told me that it will change the way I think about cities, and the bastard was right.

diegoofferni

Second go around with Harry Potter wasn't as fluid and fast as the first when it was first released. Rather than setting down and reading it in one fell swoop I read others in between and dragged it out over months. I don't recommend that method. Maybe because I knew the premise I was not as captivated this time. All the same, I've always been amused by the terms, and especially "Diagon Alley"... for some reason that one always impresses me. Immediately after reading the book I saw the movie this time and that was also a great follow-up. Overall amusing.