nemi911

itibaren Jawahri, Haryana 131001, Hindistan itibaren Jawahri, Haryana 131001, Hindistan

Okuyucu itibaren Jawahri, Haryana 131001, Hindistan

itibaren Jawahri, Haryana 131001, Hindistan

nemi911

Birden fazla vesileyle yüksek sesle güldüm. Başlık Jeeves hakkında kısa hikayeler okudum, ama bu roman beklentilerimi aştı! Wooster'ın kalbi kırık ve kimsenin problemlerini çözme girişimleri, Jeeves'in tutuşunu kaybettiğini düşünerek, küçük bir karmaşıklıktan uzak durur. Wodehouse'un karakteristikleri parlak, diyalog bükülüyor ve beklenmedik zevk ve vim ile dönüyor, Caz çağı argo hoş ve ayarları ince hazırlanmış sahneler gibi. Bu kitap boyunca sürekli eğlendim ve mutlu oldum. Wooster yüksek sesle kendini ilan eden bir dahi ve teyzesinin ona 'Attila' demeye başladığı noktaya kadar bu öz-değerlendirmede ciddi bir yanıltıcıdır.Jeeves, bir beyefendinin kasabasına yakışan bir dereceye kadar büyük bir beyne sahip olduğu için iyi bilinir. . Bertie'nin iyi anlamı, ancak beceriksizce planlanması, arsanın merkez parçası olabilir, ancak Wodehouse, bir kitapta çoğu yazarın tüm çalışmalarında olduğundan daha parlak destekleyici döküm üyelerini, durumları, diyalogları ve hikayeleri rasgele örüyor. Bence abartısızlık konusunda tehlikeli derecede zayıfım ve bu kitap hepsini hak ediyor. İşte size birkaç alıntı: Evet, Jeeves? "Dedim." Aklında bir şey var, Jeeves? "" Başka bir beyefendiye ait bir palto bulundurmaktan Cannes'ı yanlışlıkla bıraktığından korkuyorum, efendim. " "Hayır, Jeeves," dedim, düz bir sesle, "tavsiye edilen nesne benim. Orada aldım. "" Giydin mi, efendim? "" Her gece. "" Ama elbette İngiltere'de giymeyi teklif etmiyorsunuz, efendim? "" Dahlia Teyze'nin bir hatası varsa, onun uygun olması. sanki yarım mil ötede av köpeği üzerinde sürdüğünü gördüğü biri gibi hitap etmek. "" Çok sık, tanıdığın bir adam tanıdığın bir kızla evlenmeyi planlıyorsa, biraz kaş ve alt dudağı şüpheli bir şekilde çiğnemek, henüz zaman varken onun veya her ikisinin de uyarılması gerektiğini hissederek. "" Woosters ellerimizi pulluğa koyduğumuzda, kılıcı kolayca dökmüyoruz. " adam halının üzerinde gerçekleşmişti. Her zamanki gibi kesinlikle gürültüsüz. "Senin için bir not efendim." "Benim için bir not, Jeeves?" "Senin için bir not efendim." "Kimden, Jeeves?" Bassett, efendim. "" Kimden, Jeeves? "" Bayan Bassett'den, efendim. "" Bayan Bassett, Jeeves? "" Bayan Bassett'den, efendim. "Bu noktada, ona bir kemiren Dahlia Teyze. ne olursa olsun, tost oldu ve koydu, olmak Cennetin çapraz konuşma vaudeville şeylerini kesmek uğruna bizi biraz heyecanlandırdı, diye düşündü, çünkü iki Mac'i taklit ederek bizi dinlemeden yeterince dayanıyordu. Daima mecbur kalmaya istekli olan Jeeves'i başını salladım ve bir anlığına titredi ve gitti. Birçok hayalet daha az kaygan olurdu.

nemi911

Kapaktaki kırmızı noktanın cep için Körfez romanları yerine çocuklar için roman yazdığını renklendirmek istedim! Bir yıldız, çünkü kesinlikle gençlere ve daha fazlasına uymuyor, ancak roman gerçekten her yaş içinse, başka bir felaket, genel olarak, roman asla hayal gücüme uymuyor ve belki de! Onu çocukken okursam başka bir fikrim olurdu

nemi911

Yazıda parlaklık yanıp söner. Düzgün okuma, mükemmel karakter gelişimi. Her ne kadar genel olarak, çok yapmacık ve çok ağır.