loverpharoh

Osama Mosbah Mosbah itibaren Nyírkarász, Macaristan itibaren Nyírkarász, Macaristan

Okuyucu Osama Mosbah Mosbah itibaren Nyírkarász, Macaristan

Osama Mosbah Mosbah itibaren Nyírkarász, Macaristan

loverpharoh

Cengiz Han kötü bir eşekti. Soru yok. Orta Doğu ve Asya'yı fethetmekle ve dünyanın dört bir yanından din adamları ve filozoflarla büyük haftalarca süren tartışmalar yapmakla meşgulken, Batı Avrupa'nın çoğu kendi dışkısında domuzlar gibi yürüyor ve ordusunu herhangi bir şey olarak görmek için çok taşra ya da sarhoş ama savaş değiştiren barbarlar veya Şeytan'ın sahipleri. Modern Doğu Avrupa ve Asya'nın ticaret yollarını açtı ve modern Asya'nın gelişmesinden büyük ölçüde sorumlu. Batı Avrupa'yı da kolayca fethedecekti, ancak kültür, teknoloji ve ticaretle ilgileniyordu ve Avrupalıların kendi kendini kırbaçlama ve vebadan başka bir şeyleri yoktu. Bu kitap yayınlanmadan önce Cengiz'in hayatı ve kültürüyle ilgili gerçekler çok azdı. Bu, şimdiye kadar gördüğüm Moğol imparatorluğu hakkındaki en kapsamlı tarihsel veriler topluluğudur. Bu kitap dünyaya ve genel olarak tarihe bakışımı değiştirdi. Kesinlikle tavsiye ederim.

loverpharoh

Eski bir koleksiyoncunun bu versiyonunu bulmayı, satın almayı ve sonunda orijinal hikayeyi okumayı çok sevdim. Açıkçası Disney versiyonlarında büyüdüm, ancak Finding Neverland'ı izledikten sonra JM Barrie'nin karakteri beni çok etkiledi ve orijinali okumak istedim. Bu hayal kırıklığına uğratmadı.

loverpharoh

Son 100 sayfayı okudum. Beni yargılama, bu kitabı okumak zorunda idare edemedim ... Hatta bir inceleme hak etmiyor. Neden bir filme çekildi ?! ..Anyway. Beni sevgilisi üzerinde çalıştırma. Adının tekrar ne olduğunu bile hatırlayamıyorum ... Tek bildiğim onun acınası, saf ve saf bir kız olması.

loverpharoh

Bu serinin filmlerinden keyif aldım, bu yüzden ikinci el kitapçıda bazılarını bulduğumda kitapları okumaya karar verdim. Bu, öncü zamanlarda bir ailenin sessiz ve tatlı bir öyküsü ve dul iki insanın birlikte sevgiyi nasıl bulduğuydu. Bir süre sonra lehçe yazı biraz yıpranmış olmasına rağmen, babanın basit inancı rahatlatıcı bir okuma için yaptı.

loverpharoh

Bu şekerlenmiş, kirli, geçmiş / kurgu hoş bir okumaydı (Brittany Spears'ın edebi eşdeğeri, biliyorum, yargılamayın!). Başlangıçta aldım çünkü "Phillipa" adını sevdim. Kimse ... Bu, Henry VIII'in orijinal Boleyn metresi olan Anne Boleyn'in kız kardeşi Mary ile ilgili. Tüm Tudor dramasında nadiren duyulan farklı bir bakış açısı.

loverpharoh

UAU BU KİTAP İLK KURULUM, ROMANTİK SÜSPANSİYON VE ÇOK DAHA FAZLA BEKLİYORUM.

loverpharoh

The book starts with Mercy and her mate getting married, and commencing on a honeymoon trip along the Columbia River Gorge that separates Washington and Oregon. But of course, they find the unexpected in the river. As they face the danger that lurks there, they develop friendships with new allies - human and supernatural and sometimes both - and a kind of magic being mostly new to the series. After reading the first book in the series, I remember thinking that I was excited to learn more about what it means to be a walker and where her coyote shape-shifting came from. Happily, in book 6, we finally get some of that background. Although not as prevalent as in some of the other books in the series, I was reminded how much I enjoy the wolf-and-coyote-keen senses (the ability to smell fear, truth, magic, fae, etc. is perhaps my favorite) and animal emotion (mine! mine! mine!) our main characters have.