an4silva

Q E E itibaren 87050 Carpanzano CS, İtalya itibaren 87050 Carpanzano CS, İtalya

Okuyucu Q E E itibaren 87050 Carpanzano CS, İtalya

Q E E itibaren 87050 Carpanzano CS, İtalya

an4silva

Bu beni bir okuyucu olarak gerçekten etkileyen ilk kitaplardan biriydi. Bence her ortaokul öğrencisi ana karakterin yalnızlık, tecrit ve görünmezlik duygularıyla özdeşleşebilir. Evet, ortaokul.

an4silva

Belli bir yaştan sonra (benim için 17 yaş civarında olduğunu düşünüyorum) Holden sinir bozucu olur. O bir anti-kahraman değil, isyancı doğası için garip bir şekilde idolleşecek biri; O bir velet, kötü şeyler dilediğim biri. Bunun bir klasik olduğunu biliyorum ve 14 yaşında ve ilk okuduğumda, onu sevdim. Ama ikinci bir okumadan sonra, bu üzücü.

an4silva

iyi bir son bükülme ile rahatsız edici

an4silva

Bu badass ortasında, bana bunu biliyorsan nasıl biteceğini söyleme !!! Ayrıca birkaç kez hussy kelimesini kullanır (woo woo!)

an4silva

Huuuuuuuge ve tamamen uzunluğu değer. İnanılmaz bir dünya.

an4silva

Entertaining at first, but becomes a bit repetitive after a while, I mean, its about stripping over and over and over. Did learn some interesting (and gross) information about what happens in those back rooms and peep shows, and also the business side of stripping. Apparently, if you don't get enough dances, you owe the club at the end of the night!