sefibogin

Sefi Bogin Bogin itibaren 24043 Santuario di Caravaggio BG, İtalya itibaren 24043 Santuario di Caravaggio BG, İtalya

Okuyucu Sefi Bogin Bogin itibaren 24043 Santuario di Caravaggio BG, İtalya

Sefi Bogin Bogin itibaren 24043 Santuario di Caravaggio BG, İtalya

sefibogin

en azından kitapları videolarından bir adım önde; onun whiny sesini dinlemek ya da aptal teğetlerini duymak zorunda değilsin.

sefibogin

Sevginin zorlukları ve sevgiden cesur olmanın getirebileceği harika şeyler hakkında çok şey öğrendim. Bu güzel. Gene Wild Wild'ın üzerinde çalıştığı bazı harika filmlerin ve insanların ve kişisel tarihinin yanı sıra Gilda Radner'a olan sevgisinin arkasındaki tarihi okumaktan ve gülmekten gerçekten keyif aldım.

sefibogin

Alex Cross'un dünyasındaki tüm canavarlar her zaman eldiven giyiyor mu? Polis nasıl parmak izlerini asla kontrol etmez? Patterson, hikayenin bir peri masalı gibi en harika dengesiz suçluları yazıyor. Sanırım bu yüzden bağlandım.

sefibogin

bu konuyu seviyorum. geri atlamak için bir şans olsun kitap zevk. Ancak, yazma biraz dağınık, kronolojik olmayan görünüyor. Bir cümle 1400'lerle, diğeri 1700'lerle ve benzerleriyle ilgilidir. belki de daha iyi bir Avrupa tarihi anlayışı olan bir kişi tarafından okunmak içindir - yine de genel bir okuma kitabıdır. Neyse, yine de rec. Gıda, tarih ve belki sömürgecilikle ilgilenen herkese rağmen, henüz ikincisi hakkında çok fazla şey okumadım.

sefibogin

William ve Hester Monk serisine yapılan bu yeni katkı kazanır. Monk ve Hester'ın Execution Dock'ta üzerinde çalıştığı nehir teknesi seks skandalının arkasındaki adam peşinde "Execution Dock" un Monk'la kaldığı yerden devam ediyor. Bu kitapta eski dostları "Oliver Rathbone" mahkemede onları yenip aşağılamayı başardılar. Monk, katil / şantajcıyı mahkum etmek için bu sefer gerekli tüm kanıtlara sahip olduğundan emin olmak istiyor. Bayan Perry, Viktorya döneminden bu yana sosyal adaletsizliklere işaret etmek için takdire şayan bir iş yapıyor. William Monk kitapları Charlotte ve Thomas Pitt serisinden daha koyudur ve her zaman içeriden gelenlerin Victoria mahkeme salonuna bakmasını isteriz. Başladığım zaman bu kitapları bir kenara bırakamam. Bu kitabın sonunda, bu harika diziye bir sonraki katkısıyla bu özel hikayede daha fazla şey olacağını biliyoruz.

sefibogin

Translating...

sefibogin

Bu kitabı sevmeye çalıştım. Gerçekten yaptım. Ama belki de şimdiye kadar okuduğum İncil kızlığı hakkındaki en kötü kitaplardan biri. En başından beri Elsie’nin kusurlu kusursuzluğu mide bulandırıcıydı ve onun için hissettiğim sempatiyi boğuyordu. Her küçük kurala kusursuzca uyması beni insandan daha fazla otomat olduğuna inandırdı. Tüm komplo (özellikle babasının mantıksız cezaları ve duygusal istismarıyla ilgili kısımlar) yalnızca Elsie’nin statik mükemmelliğini “geliştirmek” için var. Bu sıkıcı amacı ilk birkaç sayfada tamamlamasına rağmen, hikayenin başka hiçbir yere gitme niyeti yok. Kitabın sonunda, Elsie'nin sürekli ağlamasını durdurmak ve durgun arsaları canlandırmak için kendini boğmasını diliyordum. Kitabın teknik yönlerinin yanı sıra, Martha Finley'nin Hıristiyanlığın güzelliğini özlediğini düşünüyorum. Herkesin günahları ve başarısızlıkları vardır. Bu nedenle, Hıristiyan yaşamı sürekli bir kalıplama ve büyüyen süreçtir. Hayatı bu kadar güzel ve heyecan verici kılan kusurlarımıza rağmen Mesih'in büyük işi. Mesih'i hayatlarımızla yüceltmeye çalışsak da, burada asla dünyadaki mükemmelliğe ulaşmayacağız. Ancak Elsie, bu gerçekliğin dışında kendi başına katı bir Ütopya'da var gibi görünüyor. Elsie'nin aksine doktrin ne olursa olsun, Finley'in kızlara temel mesajı, “Elsie'ye bakın. O harika ve kusursuz. Tanrısal bir genç kadın olmak istiyorsanız tam olarak böyle davranmalısınız. ”Bu ulaşılabilir mükemmellik kavramı sadece cesaret kırıcı değil, aynı zamanda bu kitapları okuyan kızlara da zarar veriyor. Böyle gerçekçi olmayan bir fikre bağlı kalmak yasallığa, depresyona ve hatta başarısız evliliklere yol açabilir. İnsanların bu kitabı, "1800'lerde yazdıkları gibi savunmaya çalıştıklarını duydum. Ve o zaman kızlar ve toplum bu şekilde oldu." Hımm ... affedersiniz? Aynı on yılda yazılmış çok daha derin, daha iyi yazılmış, çok daha cesaret verici ve çok daha gerçekçi olan birden fazla kitap düşünebilirim. Tamamen adil olmak gerekirse, Elsie Dinsmore serisinin tamamını okumadım. Ancak bu ilk kitabın arkasındaki zihniyet, mesaj veya yazı stilinin daha sonra kökten değiştiğinden şüpheliyim. Hıristiyan topluluğunun genel olarak övgüde bulunduğu ve birkaç yakın arkadaşımın “anlamlı ve canlandırıcı” bulduğu bir kitap olmaktan dolayı üzülüyorum. Ama acı verici didaktik arsa, kötü yaratılmış karakterler ve potansiyel olarak zarar verici mesaj, onu herkese tavsiye edemedi. . “Hristiyan Klasik” olarak etiketlenmiş olmasına rağmen, bu unvanı hak etmekten çok yetersiz.

sefibogin

.- so far the boook is really good; i've only read three paqess though . at the moment she's waitinq to try our for a nanny role and she's so desperete to get the part that she's thinking way to much and over acting the part .

sefibogin

I loved part 1. I got bored with part 2, until the end. I think I would like it better had I read it in a literature class. I'm sure I missed a lot. The critics are right, though - his prose is amazing. The plays on words are great, and most of it was delightful to read.

sefibogin

I liked the strange and beautiful story. Excellent writing.

sefibogin

I haven't finished it yet, but so far I really like the style in which it's written. Basically, it bounces from soldier to soldier and back to the female protagonst, and each chapter is told in first-person.