dashstrongc93b

Junior Castillo Castillo itibaren La Danta, Nikaragua itibaren La Danta, Nikaragua

Okuyucu Junior Castillo Castillo itibaren La Danta, Nikaragua

Junior Castillo Castillo itibaren La Danta, Nikaragua

dashstrongc93b

Bu, en az beklediğinizde sizi ayağınızdan uzaklaştıran kitaplardan biridir. Basit, iyi yazılmış ve her kelimede çiğ bir duygu katıyor. İtiraf ediyorum, çok beklemeden aldım ve muhtemelen düşündüğüm bir civciv için daha hazır olduğum için, dram ortaya çıktığında çok derin bir izlenim bıraktı. Hikaye, sıradan yaşamlar yaşayan sıradan bir ailenin resmini çiziyor, bu da sadece kendilerine ait olan trajediyi vurguluyor. Araba kazasından sonra, Mia’nın vücut dışı varlığı o kadar doğal, inandırıcı ki, hiç sorgulamadım. Ve kitabın öncülünü kapak ceketinden bilsem de, anlatıların gücünü hiçbir zaman azaltmadı. Kesinlikle bu yıl okuduğum en iyi kitap.

dashstrongc93b

Is our collective moral imagination the source of god (or gods)? Robert Wright surveys the evolution of the conception of god in the 3 Abrahamic religions (Judaism, Islam & Christianity). A bit dry in spots, but a good read overall.

dashstrongc93b

Wow that was a pretty major story arc resolved and I can't wait to see where Gina takes the series next! I also just LOVED Paris' HEA! Long live the Queen! :)