burtonfloacd4a

Scott Smith Smith itibaren Burnett, NE, Birleşik Devletler itibaren Burnett, NE, Birleşik Devletler

Okuyucu Scott Smith Smith itibaren Burnett, NE, Birleşik Devletler

Scott Smith Smith itibaren Burnett, NE, Birleşik Devletler

burtonfloacd4a

harry potter serisinin bu son bölümünün garip ahlakçılığı beni hayal kırıklığına uğrattı. bazı açılardan, bana takma adın son bölümünü hatırlattı - her ikisi de beni benzer şekillerde rahatsız etti. Ben de karakter geliştirme görünen eksikliği tarafından hayal kırıklığına uğradım - harry ve arkadaşları 2 veya 3 kitap önce beri olgunlaşmamış gibi görünüyor. belki de bu kitabın yıllar önce bu kitabın büyük bölümlerini yazdığı (sözde) kürek çekmenin bir sonucudur, ancak herhangi bir gerçek epifan olayın ciddi şekilde eksik olduğunu düşündüm. Sonuçta iyi bir hikaye (gerçi ortasında bir yerde ben çadırlarda etrafında oturan tüm hasta bıktım ve bir şey sonunda sadece olacağını diledi!).

burtonfloacd4a

Aidan'ın Darcy'nin özel hayatının tasarlanmış resmini okurken gerçekten çok eğlendim. Zamanlarında Elizabeth'e özlem duymayı ve kız kardeşi Georgiana ile olan ilişkisine bir göz atmayı düşünüyorum. Bu üçlemede # 3 okumak için daha da heyecanlıyım!

burtonfloacd4a

Bu, hayatımda doğru zamanda okuduğum kitap. Dünyayı bulup bir şeyler deneyimlemek için biraz endişeli hissettiğim bir zamanda Larry hakkında okudum. O, "Aniden, ellerinde yakalamaya çalıştığın bir duman halkası gibi kaçtığını hissettin." Ve kitapta Larry "Benim için ... dünyada yaşamak ve orld'in nesnelerini sevmekti, gerçekten de kendileri için değil, içindeki sonsuzlar için ... Tekrar tekrar yaşamak istedim. Acı ve keder ne olursa olsun her türlü yaşamı kabul etmeye istekliydim; Sadece hayattan sonraki hayatın, hayattan sonraki hayatın hevesimi, enerjimi, merakımı tatmin edebileceğini hissettim. " Her ne kadar fikirlerin zamansız olduğunu düşünmese de ... o zaman benimle çok fazla rezonansa girdiler. Strangly, Maugham tarafından okuduğum başka bir şeyi sevmedim.

burtonfloacd4a

Değişen Yerler ve Küçük Dünya'nın ardından Lodge'un gevşek bağlı üçlemesinde üçüncü. Bunu sevdim. Bu, fabrika müdürü Vic Wilcox ve akademik Robyn Penrose'un bir araya getirildiği ve Lodge'un kurgusallığının farklı sektörleri arasındaki anlayışı doğurmak için tuhaf siyasi manevralarla (hükümet tarafından zorunlu bir "Endüstri Yılı") bir araya getirildiği ve karışmaya zorlandığı karşıt karakterlerin - neredeyse karşıt güçlerin - bir çalışmasıdır. Birmingham; Sanırım bunu Lodge'dan daha fazla açıklamak için daha fazla zaman ayırdım). Kültür çatışması inanılmaz derecede eğlenceli, her iki tarafta da eğleniyor ve Lodge'un iki taraf arasındaki büyüyen anlayışı yavaşça ortaya koymasını seviyorum. (AKUKORAX ŞİMDİ OKUYUN DURDUR.) Ne yazık ki, Lodge benden daha alaycı; Elbette bu çılgın çocukların çalışmasını istedim. Fakat özlemimin yokluğuna rağmen, gerçekçi olmayan, mutlu sonum olsa da, bu kitap tam bir zevkti; Kuzey ve Güneyi okuduğum için beni çok mutlu etti. Oldukça başarılı. (Tekrar bakabilirsiniz, Akukorax * g *)

burtonfloacd4a

Ana karakteri umursamadı ve onu geçemedi. Sadece 1/3 yol var ve daha fazla okumak istemiyordu.

burtonfloacd4a

Yılda bir bilimkurgu kitabı okursanız, bu kitaptır. Her zaman yüksek kalibreli hikayeler, birkaç hafta sonra sizi düşünmeye devam edecek, koleksiyonun bahsetmemek bile, herkesin beş ila on yıl sonra hangi bilim ve teknolojinin konuşacağına dair bir astar.

burtonfloacd4a

Pedro Almodovar'ın filmleri ("Pepi, Luci, Bom." Dan "Annem Hakkında Her Şey") çalışmalarında (ve İspanyol ve Amerikalılar) sıklıkla gizli nüansları ve anlamları merak edenler ( filmlerine izleyici tepkileri). Almodovar'ın çalışmalarının hayranları için - ateşli hayrandan meraklı acemiye.

burtonfloacd4a

İlk yazarından harika bir kitap! Bu karmaşık dünya inşa, ilginç karakterler ve nefis bir kahraman. Bunu okumaktan zevk aldım ve dizideki ikinci kitabı dört gözle bekliyorum!

burtonfloacd4a

Book from Caroline Roeser--she recommended it even though "it did not look interesting". But, a GREAT and quick book to read that just warms your heart.

burtonfloacd4a

Quite simply- a brilliant, revealing and most important, human portrait of an American Icon. American Rose: A Nation Laid Bare: The Life and Times of Gypsy Rose Lee by Karen Abbott is one of those rare biographies that allow the reader to truly BOTH know the subject,but understand her as well. Ms. Abbott not only captures the dramatic life of Ms. Lee (Hovick) but the complex relationships with her overbearing -unstable mother and talented sister- June Havoc (Up in Mabel's Room ect). This is both a biography of a person and a history of a unique time. AN OFFICIAL JAMES MASON COMMUNITY BOOK CLUB MUST READ RICK FRIEDMAN FOUNDER THE JAMES MASON COMMUNITY BOOK CLUB