hugolundin

Hugo Lundin Lundin itibaren Alameşe Köyü, 46400 Alameşe Köyü/Andırın/Kahramanmaraş, Türkiye itibaren Alameşe Köyü, 46400 Alameşe Köyü/Andırın/Kahramanmaraş, Türkiye

Okuyucu Hugo Lundin Lundin itibaren Alameşe Köyü, 46400 Alameşe Köyü/Andırın/Kahramanmaraş, Türkiye

Hugo Lundin Lundin itibaren Alameşe Köyü, 46400 Alameşe Köyü/Andırın/Kahramanmaraş, Türkiye

hugolundin

Bu inanılmaz bir hikayeydi. Basit hikaye anlatımı korkunç detayları daha yoğun, ama daha lezzetli hale getirdi. Keşke onun hikayesini anlatmaktan çok daha fazlasını göstermesine yardımcı olabilecek biriyle yazılmış olsaydı. Belki de kurgusal olmayan kitapları okumaya alışkın değilim, ama uzun bir gazete makalesi gibi okudum (okumayı bırakmak istemedim ...) ama gerçekten anlattığı hikaye gibi değil. Ancak kitabın hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum ve Sierra Leone'den (ya da savaşla parçalanmış diğer ülkelerden) kaçan mültecilere yardım etmek için bağışta bulunmak istiyorum.

hugolundin

Tamam, ben sadece kitaplarımı kontrol ettim ve bunun değiştirilmesi gerektiğini fark ettim: W devam Eden Yükseklikleri seviyorum. Tamamen anlamak için okumak için benim 2 kez sürdü. Sonra ona aşık olmak için başka bir zaman. Ve oğlum bende. Bu kitap benim sürekli yoldaşım. Evi terk ettiğimde benimle. Bu kitap inanılmaz. Ve daha fazla insan buna bir şans vermeli. Lütfen onu oku. -Naomi

hugolundin

** spoiler uyarısı ** Üçlemedeki üç kitaptan, Tanrıların Krallığı'nın en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bence bu böylesine radikal bir bakış açısıyla yazılmış; tüm varlığını çocuk düzenbaz olarak geçirmiş olan kiri (kelimenin tam anlamıyla) daha yaşlı bir Tanrı'nınki. Aniden ölümlü bir bedene zorlanır ve nasıl böyle olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Bu yüzden yavaşça nasıl ölümlü olduğunu öğrenmeli, aynı zamanda birçok açıyı bilen ve şaka yapmayı seven eski bir tanrının tüm anılarına ve eğilimlerine sahiptir.

hugolundin

Bu kitabı çok sevdim. "Merkür'e Yürüyüş" kadar değil ama çok iyiydi. İyi karakter gelişimi ve hikaye önemli. Beni susadım.