efrat11212a4

Efrat itibaren 790 21 Kallesbacken, İsveç itibaren 790 21 Kallesbacken, İsveç

Okuyucu Efrat itibaren 790 21 Kallesbacken, İsveç

Efrat itibaren 790 21 Kallesbacken, İsveç

efrat11212a4

Bu son derece iç karartıcı bir kitap ama büyüleyici.

efrat11212a4

İlk olarak başka bir kitap olan "King Dork" ile tanıştırıldım. Ben de aynı şeyi bekliyordum. Ve anladım. “Catcher” nedir, gerçekten bir gencin gözünden görüldüğü gibi dünya hakkında bir sürü gözlemdir. Ve dürüst olmak gerekirse, bundan çok bıktım. Ana karakter Holden Caulfield, 16 yaşında ve hazırlık okulundan atıldı. İlk defa kovulmadı. Hikaye, New York boyunca yürürken hayatında sadece birkaç gün anlatıyor. Daha önce de bahsettiğim gibi gerçekten bir komplo yok, bu gerçekten kızgın bir gencin gözlemlerinden bir grup. İşte favorilerimden biri: "Farklı bir merdivene indim ve duvarda başka bir" Siktir git "gördüm ... Bunu yapmak için bir milyon yılınız olsaydı, yarısını bile ovalayamazdınız" Lanet olsun "dünyada işaretler. Bu imkansız." s. 202 Gözlemlerinin çoğu çok öfkeli. Birisinin Holden'e bir anlam vermesini istedim: onun açısı neredeyse zorlayıcı. Gerçekten biraz sinir bozucu. "King Dork" daha iyi sevdim, çünkü bu da öfkeli iken, en azından beni güldürdü.

efrat11212a4

Katherine ve Heathcliff'ten nefret ediyorum ve onları seviyorum. Ama zaman zaman onlardan nefret eden çok güzel bir zamanım var, bu harika bir kitap.

efrat11212a4

Büyücü Fırtına Üçlemesi - Selenay Saltanatı # 4

efrat11212a4

Bu, Kitap Divası'nda okuduğum ilk kitaplarımdan biriydi. Herhangi bir kadın için mutlaka okunması önerildi. İçeri girmek için çok zorlandım ... Divas tekrar okumak istememi istiyor.

efrat11212a4

Bu, 1599 Londra'da yaşamın nasıl olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için iyi bir kitaptı. Yine de Shakespeare'in hayatı hakkında çok fazla şey bilinmediğinden, bu konuda biraz daha spekülatif. Sonuçta, iyi bir okuma ama Shakespeare'in hayatı hakkındaki anlayışımda büyük atılımlar yok. Tiyatro şirketinin tarihini Globe'de büyüleyici buldum. Ama sonra ben bir inekim.

efrat11212a4

Koleksiyonumdaydı, geri dönüştürüldü. İki kez karar yeterliydi. Çocuk kurgu. Pearl Harbor çocuğun bakış ve aile bombalama. Çok güzel bir kitap. Seni oraya koyar.

efrat11212a4

This was a most unusual book. I have not read anything quite like it. It contains stories within stories, some loosely connected and others the obvious result of destiny. I especially liked the stories of Columbine and found myself wanting him to get back to that part of the story whenever he ventured onto his ancestors. The book is some what depressing, how could it not be given the subject matter.

efrat11212a4

This was a beautiful and heart warming story. This book was much deeper than your run of the mill broken hearted teen age love story. What I loved so much about this story is that it is a story about finding yourself. A quick but worth wild read!