ellentruax

Ellen Truax Truax itibaren Lomovka, Samarskaya oblast', Rusya itibaren Lomovka, Samarskaya oblast', Rusya

Okuyucu Ellen Truax Truax itibaren Lomovka, Samarskaya oblast', Rusya

Ellen Truax Truax itibaren Lomovka, Samarskaya oblast', Rusya

ellentruax

Dicken'ın çalışmalarıyla kendimi yeniden tanıma arayışımda okuduğum diğer birkaç kitabın aksine, dürüstçe David Copperfield'ı beğendiğimi ve takdir ettiğimi söyleyebilirim. David, bazı Dickens kahramanlarından daha fazla kazanıyor, daha az zeki, daha açık ve dürüst. Onun sözde anıları, bir Dickens yaratığına görünmesi gereken korkunç koşullara rağmen, benimle ilişki kurabileceğimi hissediyor! Dora benim için de yaşadı ve öldüğünde üzgündüm, olmasına rağmen heyecanlıydı. Agnes, Dicken'ın diğer kadınlarını anımsatan başka bir harika karakterdi. Micawber, Peggoty, Steerforth, bu kadar çok harika karakter harika insanlar değil! Kitabı bitirdiğimde üzgünüm.

ellentruax

Translating...

ellentruax

Klasik Kral !! Bunu 20+ yıl önce okudum ve bu sefer daha da iyiydi. Bina korkusu ve tehditkar hissedilir ve karakterler kendi hayatlarını alırlar. Bunu okurken filmi hayal etmek zor çünkü bazı görüntüler çok güçlü, ama Kings hikayesi aynı derecede güçlü ve sadece Kral'ın yapabileceği şekilde fantastik görüntüler yaratıyor. Mükemmel. En Yüksek Tavsiye.

ellentruax

Bu, 2004 RUSA Seçkin Kitapları kazananlarından biriydi. Tam liste için http: //www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus ... adresine gidin.

ellentruax

I think this was the last Tyler book I loved. And then I was out of my Tyler phase.