whyaxis

Why Axis Axis itibaren 37030 Chiesuola VR, İtalya itibaren 37030 Chiesuola VR, İtalya

Okuyucu Why Axis Axis itibaren 37030 Chiesuola VR, İtalya

Why Axis Axis itibaren 37030 Chiesuola VR, İtalya

whyaxis

Bu kitap biraz rahatsız edici olmasına rağmen iyiydi. Ben yatma vakti (ben böyle bir wimp!) Okuma bıraktım çünkü bitirme zor zaman geçirdim. Her neyse, fragmanı gördüm ve bunun filmin kitaptan daha iyi veya daha iyi olduğu nadir zamanlardan biri olabileceğini düşünüyorum. Bunu gördüğüm için çok heyecanlıyım!

whyaxis

HO-LY CRAP !! Sadece çenemi yerden kaldırmama ve şaşırtıcı kitabın spoyler içermeyen bir incelemesini yazmaya başlayıp başlayamayacağımı göreyim! Cassie Clare’in kitaplarında olduğu gibi, okuduktan sonra duygusal ve psikolojik olarak dayak yemiş gibi hissediyorum. Kitapları sizi arzu ile alevlendirmiş gibi hissettiriyor, sonra yolda her kayaya ve şubeye vuran dik bir uçurumdan atıldı, sonra asfaltın içine ilk önce çarpmak üzere olduğunuzu hissettiğinizde, tutunacak o küçük güneş şeridi. Ve bu hafifçe koyuyor. Aslında Jace'nin bu kitapta yüz zamanı olamayacağından korkuyordum, ama daha iyi bilmeliydim - Jace buna asla izin vermeyecek! Yapılması gereken bolca küfür ve erime vardı. Ve Sebastian, aslında kendimi belki de kötü değil miydi diye merak etmeye başladım. (Sana öğrenip öğrenmediğimi söylemeyeceğim) Clary güçleniyor ve olması gerektiği Shadowhunter gibi davranmaya ve hissetmeye başlıyor ve her zamanki gibi inatçı olarak kalıyor - ki bu da benim yaptığım şeylerden biri onun hakkında seviyorum. Hikayedeki diğer tüm karakterler ve ilişkiler eşit derecede sinir bozucu ve şaşırtıcı. Ama bu kitabın bana ne kadar duygusal bir kargaşa yarattığı önemli değil, hala Shadowhunters & Downworlders dünyasına dalmayı çok seviyorum.

whyaxis

Charming book about all sorts of things: learning, boredom, appreciating things around you, deception, reality, illusion, imagination. Extremely witty use of words and puns.

whyaxis

This book is a collection of short stories and they are amazing. This was the first book I read by this author, and I've been hooked ever since. Her writing is beautiful, and the stories gripping.