jguimaraes

Jer itibaren Couvains, Fransa itibaren Couvains, Fransa

Okuyucu Jer itibaren Couvains, Fransa

Jer itibaren Couvains, Fransa

jguimaraes

İlginç ve sayfaları çevirmeye devam etti, yazı tam olarak yıldız değil, bazı preachy bölümleri var ve yazar puanlarını bir balyozla eve göndermeyi seviyor. Ayrıca Les Mis ile küçük bir karşılaştırma gördüm, ama o kadar da değil.

jguimaraes

Mükemmel. Çok açıklayıcı ve iyi araştırılmış. Tüm Sovyet dönemi hakkında çok korkunç bazı gerçekleri ortaya koyuyor.

jguimaraes

Kitaptaki 1. Satır ---> “Bu deliydi.” İNCELEME: Sadece Bayan Cross'a şunu söyleyelim, Bu harika hikayeyi yazdığınız için teşekkür ederiz !!! İnsanların başka bir 'Alacakaranlık' temasının Vampirler hakkında okuduklarında okuduğu varsayımlarını kaç kez yapacağını anlıyorum. HECK YOK HAYIR !!! Okumaya başladığınız andan itibaren sizi hikayeye atar! Ne oluyor hakkında hiçbir fikrim yok ve tüm binmek için tutun yapabilirsiniz! Elizabeth Markum, yanlışlıkla var olmadığını düşündüğü bir şeye dönüştüğünde bu dünyaya itilir! Vampir! Tek yapmak istediği, ona bakarken yakaladığı gizemli ama yakışıklı adamı tanımaktı. Şimdi konsey önüne çıkarılmalı ve güvenilir olup olmadığını ve yeni hayatına uyum sağlayabildiğini görmelidir. Yapımcısı Michael, Liz'in Yapıcısı olduğunu anladığında şok olur. Onu gördüğü andan itibaren kendisine çekilmesine rağmen istediği son şey buydu. Konseyin en iyi ve tek Cellatı olarak birçok düşman kazanmıştır. Yani bir zayıflığa sahip olmak göze alamayacağı bir şeydir. Özellikle Konsey'e karşı bir isyan filizlendiğinde. Bir savaş geliyor. Hikayeye gömülü farklı mitlerin ve temaların kullanımını sevdim. Sadece birkaç isim vermek için cadılar, vampirler, büyücüler, hayaletler, iblisler ve Yunan mitolojisi var! Bu kitapta çok fazla bükülme ve dönüş var. Tahmin etmenizi ve ayak parmaklarınızın üzerinde durmanızı sağlar. Bir an her şeyi çözdüğünüzü düşünebilirsiniz, o zaman hiçbir yerden… arsaya başka bir unsur eklenir! Biraz romantizmle birlikte eylem ve gizem de var. Tanıtılan ve önemli parçalar oynayan birçok karakter vardı. Sadece Liz ve Micheal'da daha fazla karakter derinliği görmeyi diledim. Yazarın neler olup bittiğini açıklamak istediğini anlıyorum, ancak zaman zaman kendime hikayenin ana karakterlerinin Liz ve Michael olduğunu ve hepsinin etrafında döndüğünü hatırlatmak zorunda kaldım. Farklı POV arsa ileri hareket ve diğer karakterleri tanımak çok iyi bir iş yaptı, ama zaman zaman merak .... bıraktı Biz hikayenin geri kalanı için yeni bir ana karakter elde ??? Hikaye Liz ve Michael ile başlar. Karakterleriyle çok ilgilendim, aniden hikaye onlardan uzaklaşıp başkalarına odaklandığında. İyi bir şey sonuna doğru, biz daha fazla H / H olsun !! Kitapta her şey harikaydı! Bu serinin ilk kitabı! Hikayeyi ve arsayı sevdim. Liz, akıllı, dürüst ve bilge ama bazı büyük A ** tekme olabilir büyük bir karakter! Michael sadık, koruyucu ve şiddetli ama Liz söz konusu olduğunda sevgi dolu olabilir. Kesinlikle bir sonraki kitap için endişeyle bekliyor olacak! Onlar iyi vs kötü arasındaki savaşı kazanmaya çalışırken Liz, Michael ve çetenin geri kalanı için uzun bir yol var !! ** Son Karar = 4.5 Yıldız **

jguimaraes

Bu, kadın beyninin işleyişini araştıran büyüleyici bir kitap. Tüm kadınlar ve onları anlamak isteyen erkekler için okumak gerekir.

jguimaraes

Bazı tarifler sadece temel olsa da, tüm tarifler nefis geliyor. Çikolata hakkında nasıl yazdığını takdir ediyorum.

jguimaraes

Başlamak için yavaş ama oldukça iyi bir okuma. İkinci yarı gerçekten iyiydi ama yakın zamanda tekrar okumaz.

jguimaraes

Bunu sevdiğimi düşünüyorum çünkü BRS 1991'i ve antrenörün nasıl seçtiğini ve tarihini hiç bilmiyordum!

jguimaraes

Gilbert travels around the world in search of herself--and learns how amazing divine pleasure (Italy), spirituality (India), and balance (Indonesia) can be.