brunogeraldi

Bruno Geraldi Geraldi itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Bruno Geraldi Geraldi itibaren Texas

Bruno Geraldi Geraldi itibaren Texas

brunogeraldi

Zazoo, kabul ettiği Grandpiere ile Fransa'da yaşıyor. Fransa'da bir hayata ve bizi sürdüren ilişkilere güzel bakın. Ve kederle nasıl yaşarsınız.

brunogeraldi

Ne büyük karakter derinliği ve hikaye gelişimi. Mizah, hassasiyet, tutku ve harika yazı ile dolu

brunogeraldi

Bu diziyi ve bu yazarı seviyorum, çok yetenekli. Kitabın tamamına ilgimi çekti. Ve her zamanki kitaptan farklı bir hikayesi vardı. Ben çok keyif aldım.

brunogeraldi

Bu, açık okyanustaki boylamı ve onunla birlikte gelen çatışmaları, tartışmaları ve tartışmaları belirlemek için bir yol arayışını anlatan harika bir küçük okuma. John Harrison adı verilen, deniz seyahatine eşlik eden sıcaklık ve basınç değişimlerinden ve dalgalanmalardan etkilenmeyen, doğru ve kompakt bir deniz saati geliştirmek için becerilerini kullanan kendi kendine öğretilen bir marangoz ve saat üreticisi olarak odaklanmaktadır. İcatlarını takiben, boylam problemini çözen bilim adamına 20.000 £ ödeyecek olan şüpheli bir 'unbias' komitesi olan Boylam Kurulu ile savaşmak zorunda. Ancak Harrison'un çözümü ile karşı karşıya kaldıklarında içlerindeki gökbilimciler, mekanik bir çözüm bulunduğunu kabul etmeyi reddediyorlar. Böylece gelecek nesillere geçen yaşam boyu bir savaş başlar. Bu çok iyi yazılmış ve tamamen zevkli bir okuma ve evet kısa ve daha ayrıntılı olabilirdi ama yazarın sonunda belirttiği gibi, kitlelerin zevk alması ve konuyu tanıtması kesin değil konuyla ilgili kitap.

brunogeraldi

I loved this book and how it was like a National Treasure type of story. It is intense and very hard to carry on with normal life until the book is finished. There is some violence and some sex scenes which I really didn't appreciate and figured the book could do without. Besides those parts, this would have been a 5 star book.

brunogeraldi

Excellent!

brunogeraldi

brunogeraldi

Totally charming. Six short mystery stories, with retired maid Alvirah and her retired plumber husband Willy, who won the lottery, providing companionable conversation, mild chuckles, and solutions to the crimes.