biogeochemicalcycler

Tania Pearson Pearson itibaren Hudopa Nauli, Kolang, Central Tapanuli Regency, North Sumatra, Endonezya itibaren Hudopa Nauli, Kolang, Central Tapanuli Regency, North Sumatra, Endonezya

Okuyucu Tania Pearson Pearson itibaren Hudopa Nauli, Kolang, Central Tapanuli Regency, North Sumatra, Endonezya

Tania Pearson Pearson itibaren Hudopa Nauli, Kolang, Central Tapanuli Regency, North Sumatra, Endonezya

biogeochemicalcycler

Bu 1992'de yayınlanan ilk Commissario Brunetti kitabı ve Leon o zamandan beri seriyi yılda bir kitap hızında üretiyor. Bu tür yazma, Venedik - (araştırılandan ziyade yaşadığı gibi hafifçe dokundu) - atmosfer (aile hayatı - profesyonel yaşam - şehir hayatı vs) - karakter (zengin bir oyuncu, karmaşık değil, dikenli) çağrıştırarak yapılır. Özellikle Giudecca'da yaşayan yaşlı soprano ziyaretini sevdim - umutsuz yoksulluk ve yalnızlıktan sızan bir açıklama.

biogeochemicalcycler

Bu, Jessica Adams tarafından okuduğum ilk kitap. Ve gerçekten keyif aldığımı söyleyebilirim! Göç etmek üzere olan ama gitmeden önce ayrılan bir çift hakkında. Kitabın en sevdiğim kısmı, daha önce gitmediğim, ancak gitmeyi çok sevdiğim bir yer olan Austrailia'da kurulduğu zamandır. Şok edici kıvrımları sevdim ve yol boyunca ilerledim, biri okuma tutuyordu ve kitabı bir süre tamamen farklı bir yöne götürdü. Mükemmel karakterli, harika bir anlatımla ve ilk sayfadan son sayfaya kadar sizi içine alan bir hikaye ile mükemmel yazılmış bir kitap. Onu sevdi ve kesinlikle Jessica'nın çalışmalarını daha fazla okuyacak! Şiddetle tavsiye edilir.

biogeochemicalcycler

It's complicated, and I guess maybe that's a virtue? I don't know... I think Coriolanus is a total dick and I think the idea of choosing your consul based entirely on his military success sounds silly. But there are some outstanding speeches in the story and it has some extraordinarily well-written scenes, which will remind you of scenes in some of the better-known Shakespearean plays. I think it might be an acquired taste. I haven't totally acquired it.