anestromsaether

Ane Str Str itibaren 4074 Hehenberg, Avusturya itibaren 4074 Hehenberg, Avusturya

Okuyucu Ane Str Str itibaren 4074 Hehenberg, Avusturya

Ane Str Str itibaren 4074 Hehenberg, Avusturya

anestromsaether

İnsanların et paketleme bölgesinin dehşetiyle ilgili olduğunu söylediklerini dinledikten sonra buna başlamakta zorlandım. Tamamen mideme hasta olmaya hazırdım. Şaşırtıcı bir şekilde, kitabın Amerikan Rüyasının yanlış gittiği, korkunç çalışma koşulları, Sosyalizm ve çoğu insanın bilmediği hayatta kalma mücadelesi ile ilgili olduğunu gördüm. Neden sosyal değişimi etkilemek yerine, insanları ne yedikleri hakkında dehşete düşürdüğünü görebiliyorum.

anestromsaether

Bu kitaba, çoğunlukla şovdaki trite gözlemlerinden ve seyircilerin izleme zevkini canlandırmak için sahne hikayelerinin arkasında sevimli, değersiz, bir dolgu metninden biraz daha fazlasını bekleyerek girdim. Kesinlikle ne kadar okuma sona erdi tarafından uçurulmuştu. Survivor, tarihin en büyük televizyon fenomenlerinden biridir. İlk sezon finali 51 milyondan fazla izleyiciyi çekti ve bugün bildiğimiz gibi reality TV'nin yayınlanmasına yardımcı oldu. Bu güne kadar hiç bir bölümü kaçırmadım ve sonunda ilk sezonun resmi arkadaşı olan kitabı okumaya geldim. Bu kitap, uydurma fıkralardan ve kişilik profillerinden çok daha fazlasıdır. Oyunun kendisine detaylı bir bakış, insanlığın çekirdeğine eşzamanlı olarak scathing ve iyimser bir dalış ve insanlarda rekabeti genel bir kavram olarak gören büyüleyici bir metin. Bu oyun, insanların kredi verdiğinden çok daha karmaşık ve bu kitap bu gerçeği gerçekten açıklığa kavuşturmaya yardımcı oldu. Tüm deneyimin ardındaki sihir ve meydan okuma, bunu okuyarak yeniden hüküm sürer ve okuma, kişilik, sosyal davranış, ahlak, etik, bütünlük ve hesap verebilirlik hakkındaki felsefelerin tümü sorgulanır. Kısacası, takıntılı bir Survivor hayranı olmama rağmen, bu metnin çok azını bekliyordum. Yıllar içinde okuduğum daha iyi kitaplardan biri olarak bulmak beni çok şaşırttı.

anestromsaether

It's five stars in *my* book, even though the last part was an unavoidable drag - had to be included, but wasn't great. It's the raw, shameful, incestuous honesty in the first two thirds of the book that matter and make it extraordinary.