ssallyscc

Saly Shao Shao itibaren Sangvi Patan, Maharashtra, Hindistan itibaren Sangvi Patan, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu Saly Shao Shao itibaren Sangvi Patan, Maharashtra, Hindistan

Saly Shao Shao itibaren Sangvi Patan, Maharashtra, Hindistan

ssallyscc

Adil bir roman, ama kısa öykü koleksiyonuyla karşılaştırıldığında çok hayal kırıklığı yaratıyor (Maladies Tercümanı).

ssallyscc

Kalem her zaman çocukken Katolik olmak istiyordu, bu yüzden gerçekten çok çirkin bir itirafla Peder Daniel'a geldiğinde, a) kim olduğunu anlaması uzun sürmez ve b) itirafının uydurma olduğunu varsayar. çocukken kilisesini ziyaret ettiği zamanki gibi. Yakında eski 'evine mi giriyorsun? Onu yerde mi öldürdü? Polisin bu sebeple aranması mı? Hadi, bunun için kim düşecek ?? Ne yazık ki Pen için, bu tam olarak olan şeydi ve polis "masum olduğu kanıtlanana kadar suçlu" olduğuna ikna olmuş gibi, Pen'in alabileceği tüm yardıma ihtiyacı var. Baba Daniel bir avukat edinmesine yardım ediyor ve üçü de Pen'in kız kardeşi ile birlikte (aslında Katolik'i çeviren ve rahibe olan - evet, Pen'in kız kardeşi bir kız kardeş) gerçek suçlu bulunana kadar Pen'i hapisten uzak tutmaya çalışıyor . Ne yazık ki, Pen bunu yapmanın en iyi yolunun, katili kendi başına bulmak, durumunun sürekli olarak kötüye gitmeye devam etmesine neden olduğuna inanıyor, çünkü neredeyse bir hakimin evine girerken yakalanıyor, dairesi kırılmış ve kişisel olarak sanki kayınvalidesinin suçlamalarına katlanmak ve kendi aşırı koruyucu annesinden kaçınmaya çalışırken, muhtemelen - kupa kiralayan haydutlar tarafından saldırıya uğradı. Ölümcül Bir Alışkanlık beni sonuna kadar sayfaları çeviren ilginç bir whodunnit. Karakterleri tanımaktan gerçekten keyif aldım ve özellikle Pen'in şeytanla ilgilenme tutumuna ve kayınpederinin Pen ve karısını uzlaştırmaya yönelik umutsuz girişimlerine aşık oldum. Kitabı daha yüksek derecelendirmemek için temel nedenim, sonun biraz mavi çıktığını hissettim. Bazı ipuçları vardı, ama hepsi aniden bir kafaya gelene kadar hem okuyucu hem de Kalem tarafından çok belirsiz ve kolayca işten çıkarıldı. Daha iyi bir birikmeyi takdir ederdim, böylece son böyle bir şans darbesi hissetmemişti, ama okuyucuya da tahmin etme şansı vermişti.

ssallyscc

Bu koleksiyonu gerçekten beğendim. Tüm hikayeler birbirine uyuyordu. Benim favorilerim Francesca Lia Block tarafından "Buz" ve Neil Gaiman'ın İsimsiz Evinin İsimsiz Evinde Meçhul Kölelerin Yasaklı Gelinleri "ve bilmediğim bir yazar tarafından" Fortune "Shira Lipkin.

ssallyscc

bu kitap sizi gözyaşlarının eşiğinde tutacak. Alice Sebold, bu gözyaşı kazasında ölü ve cennetin bilinmeyeninin derinliklerine gider. parlak bir geleceği olan on dört yaşındaki susie somonu, okul yolunda mısır tarlasında öldürüldüğünde aniden cennet dünyasına sarsıldı. Şimdi ailesi parçalara ayrılırken yukarıdan izlemek zorunda.

ssallyscc

A bought of insomnia had me starting and finishing this in one night.

ssallyscc

This book showed me a good time and it didn't charge nothing, an almost famous quote from the best movie of all times, Labyrinth. Well it did cost $5.99 but besides that, its was pretty great, except for all the cheesey jokes. Like: What big and salty and wet all over, guess.