gucci524

itibaren 3465-180 Silvares, Portekiz itibaren 3465-180 Silvares, Portekiz

Okuyucu itibaren 3465-180 Silvares, Portekiz

itibaren 3465-180 Silvares, Portekiz

gucci524

Buna dün başladım ve dün gece onu RiverRun'da okuduğunu duyma fırsatı buldum. Bağlandım! Ben ilerledikçe güncelleme olacak .... Kesinlikle sanki onunla ve ailesiyle Çin'de olduğumu hissediyorum.

gucci524

Benim için bir oyun okumak bir tür “tek kişilik performans” ve aynı oyunun tiyatrodaki veya film biçimindeki performansını karşılaştıran tamamen farklı bir deneyim. Onları bir hikayenin üç farklı versiyonu olarak görüyorum. Shakespeare ve eserlerini söylemek tabu olmaya devam ediyor. Hiç kimse Shakespeare'in çalışmalarını sevmediğini söyleme cesaretine sahip değildir. Ya da eserlerinden birini kusurluyordu. Bu Vavila, ikinci veya üçüncü bir dil olan İngilizce olduğunda ve on altıncı yüzyılın eski İngiliz edebiyatına ve diline tamamen yabancı olduğunuzda daha da fazla olur! Ancak Farsça'daki Shakespeare'in çoğunu okuduğum ve diğer dillerde tiyatro ve sinemadaki çalışmalarının bir kısmını gördüğüm kişinin cesareti yok. Venedik tüccarı, Kral Lear, Fırtına ve daha fazlası, Romeo ve Juliet gibi eserleri ya da asi bir kadını evcilleştirmeyi sevmem, sadece kişisel bir zevk meselesi. Diğer yakaladığım şey, Shakespeare'in çalışmalarından birinin performansını her gördüğümde, aklımdaki her şey çöktü, çünkü her tiyatro ya da sinema yönetmeni ya da herhangi bir aktör bunu gösterdi ya da oynadı, bazen oldukça farklı. Önceki veya sonraki çalıştırmada. Lawrence Olivier'in Shakespeare'deki tüm oyunları veya DVD'de de bulunan BBC'nin Televizyon dizisi Shakespeare gibi, tüm Shakespeare yönetmenleri ile mükemmel bir çalışma. Richard III, örneğin, "Lawrence Olivier" oynadı bu oyun hakkındaki kararımı tamamen bozdu. Ancak, Hamlet'i dört farklı performansta görmek, Lawrence Olivier, Kuznetsov (Rus yönetmen ve Shakespeare) veya Derek Jakubi'nin muhteşem performansını ve son olarak Hamlet'in "Kent Brana "'sı seçimini karıştırıyor. ! Bunun dışında, yıllardır aklımda kalan Franco Zaffirelli'nin "Rubbing the Rogue" (Richard Burton ve Elizabeth Taylor'ın oynadığı) ve en güzel "Romeo ve Juliet" Hayatımda Franco Zefirelli veya Othello "Orson Welles", "Othello" Sir Gay Bondarchock'u gördüm ve elbette Lawrence Olivier veya Hamlet'in Christopher Plummer, Hamlet'in oynadığı Hamlet Derek Jacoby ve Hamlet tüm oldies ile Lawrence Olivier oynarken, onlar hala mükemmel. Lawrence Olivier'in oynadığı “King Lear” ın en muhteşem performansını da unutmayalım ve ... Shakespeare'in çalışmalarından herhangi birini ve gördüğüm inanılmaz performansları ... (ABD, 1936), Yönetmen: Paul Czinner, Laurence Olivier ile Orlando. Bu oyun Aladdin Pazargadi tarafından William Shakespeare'in 1996 yılında Soroush tarafından yayınlanan eser koleksiyonuna çevrildi.

gucci524

Seri Katiller ve onları takip eden insanlar her zaman oldukça ilgimi çekti. Eğer düşük kolluk kuvvetleri ve Robbery ya da Vice ya da başka bir departmanda takılıp kalma olasılığı olmadan onları takip bir iş almak için bir yol olsaydı ben kariyer seçimimi yapardı. Hepsi söylendi, bu büyüleyici bir kitap ... kalbin zayıflığı için değil, malzemenin bir kısmı grafik ve okunması zor. Çoğu insanın gitmek isteyeceği kadar kötülük karşısında görünmek üzeredir.