raquelf9a8

Raquel Engler Engler itibaren Emów, Polonya itibaren Emów, Polonya

Okuyucu Raquel Engler Engler itibaren Emów, Polonya

Raquel Engler Engler itibaren Emów, Polonya

raquelf9a8

Cat kariyerini gizli bir hükümet ajanı olarak astı, vampirler arasında Kırmızı Reaper lakaplı ve kocası Bones ile güzel bir Paris tatilinin keyfini çıkarmaya karar verdi. Ama görünüşe göre ikisi tatillerini sevmiyorlar. Kedi, Cat'in eşi olduğunu iddia eden başka, daha yaşlı ve çok daha güçlü bir vampir olan Gregor tarafından iddia ediliyor. Ve bu nedenle, Kemiklere ait değildir, ancak ona aittir. Ama Cat kategorik olarak reddediyor. Gregor ile hiçbir zaman temasa geçtiğini hatırlamıyor. Onun anılarını silen Mencheres, çünkü ilişkileri kısa, yoğun ve en önemlisi çok kötü nedenlerden kaynaklandı. Şimdi Gregor karısını geri istiyor ve hiç durmuyor. Bu kitabı gerçekten dört gözle bekliyordum. Bana nedenini bilmediğini söyleme. Night Huntress serisi benim favorilerimden biri. İlk bölümde, hikayenin tarzına ve özellikle kirli olanlara alışmak için bir sorun yaşadığım doğrudur… ama bu bitti. Muhtemelen bu serinin ne kadar harika olduğunu bildiğim için dördüncü bölümden aynı seviyeyi bekledim. Maalesef başlangıçta görmediğim ... Kitabın ilk yarısının beni hayal kırıklığına uğrattığını söyleyeceğim. Tüm ana arsa bana çok aptalca görünüyordu ve sanki zorunluluk tarafından rüşvet aldı. Devam filmine mi ihtiyacınız var? Tamamdır! Bir hikaye inşa etmek için göze batan aptalca bir şey düşünelim. Kahramanlarımız yine tehlikede olmalı. Tada! Hepsi bu kadar! Bunu gerçekten beklemiyordum ve çok üzgünüm çünkü Jeaniene'nin harika bir yazar olduğunu biliyorum. Bu, serinin genel ölçeğinde ve özgünlük olmadan gereksiz görünüyordu. Jeaniene güzel bir şekilde orijinal olabilir, ancak önceki üç kitap tüm olası ve imkansız eylemleri çizdiğinde, fark edilmeyen bir şey bulması gerektiğini anlıyorum. Kitabın ilk yarısı beni sıktı ve nihayet eski tanıdık parçaya ne zaman döneceğini, sayfa sayfa dönüp ne olacağını öğrenmek için istekliydi. Çok şükür bekliyordum! Kitabın ikinci yarısında. Bu bazen beni kaynar bir duruma getirdi, Cat'e ve dönüşümlü olarak Bones'a yemin ettiğimde. İlişkileri, inanmak isteyene kadar birkaç büyük takladan muzdariptir. Bu bölümde Cat'in inanılmaz derecede gergindiğini söylemeliyim. Tipik Mary Sue'dan çok fazla kokuyordu. İyileşmesi için onu çırpmak istedim. Bazen yaptığı şeyi neden yaptığını pek anlayamıyordum ve ona hiç tezahürat yapmadım. Öte yandan, kemikler gerçek bir karakter haline geldi ve sonunda ona ve ben orada kitap okumak hakkında ne düşündüğümü anlattı. Genel olarak, yine aksiyon dolu bir parçadır. Sizi sonuna kadar sıkı tutacak sürprizler ve kıvrımlarla dolu. Benim için serinin dördüncü kısmı en zayıf görünüyor. Yine de, sonraki bölümleri dört gözle bekliyorum. Temelde hala çok eğlenceli olan ilginç şey sayesinde. Şimdiye kadar 4 yıldız.

raquelf9a8

Daha önce okudum ve çocuklarım için sakladım

raquelf9a8

A beautiful story told through the most vulgar language, reminds me every time I read it that true love has no real explanation, and it really doesn't need one.

raquelf9a8

A "must have" for any lowcountry southern lady. Typical Junior League cook book, with a great blend of everyday recipes as well as party fare & delicious sweets. And the coastal seafood recipes are wonderful. What's special about this book though are the original Gullah recipes written in their native language. It's truly an historical account of lowcountry South Carolina food.