fernholz

Derek Fernholz Fernholz itibaren Ohope, Yeni Zelanda itibaren Ohope, Yeni Zelanda

Okuyucu Derek Fernholz Fernholz itibaren Ohope, Yeni Zelanda

Derek Fernholz Fernholz itibaren Ohope, Yeni Zelanda

fernholz

Şimdi nihayet çeşitli öğretmenlerle birlikte çalıştım. Dilin nasıl çalıştığını öğrenmek için birkaç yıla yayılmış çeşitli bölümlerden 4 veya 5 tekrar okundu. Diyaloglar komik, ama ra, ko, nis, ni, vs. gibi parçacıkların daha fazla açıklaması olmalı. Ah güzel. Beş yıl içinde bu kitabın herhangi bir faydası olup olmadığını sor.

fernholz

Dürüst olalım, her zaman bu kitabı sevecektim. Ama ortaya çıktığı gibi, kitaba olan sevgim, sihirle ilgili her şeye olan tutkumun çok daha ötesine geçti. Her şeyden önce, yazının kendisi açıkça harika oldu. Son zamanlarda okuduğum hemen hemen her kitap kusurluydu, ifadeler yanlış yazılmış, yanlış noktalama işaretleri ya da mantıklı olmayan cümleler. Ama bu kitap kusursuzdu, neler olduğunu anlamak için bir kez geri dönüp bir şeyler okumak zorunda kalmadım. Belki bu kitaplarla birlikte verilmeli, ama gerçekten olmadığını buldum! Ek olarak, hikayenin anlatıldığı yol orijinal ve ilgi çekiciydi. Morgenstern hikayesini kolayca ileri bir şekilde anlatabilirdi, ancak zamandaki sıçramalar gerçekten özel bir şey ekledi. Sirkin farklı yönlerini tanımlayan bölüm açıklıkları mükemmeldi, gerçekten orada olduğuma inanmak benim için çok kolaydı. Tüm karakterleri sevdim, özellikle Marco. Acaba seksi mi olmalı? Sanmıyorum, ama Tanrım, sadece ona aşıktım. Ve moreso, ben ve Celia fikrine birlikte aşığım. Çok inandırıcıydılar ve kalbim tüm zaman boyunca ağrıyordu. Hep birlikte, bu kitap gerçekten Harry Potter'dan Açlık Oyunlarına, hatta Filler İçin Su'ya kadar dünyalarımın en iyisini birleştirdi. Bu kitaplardan herhangi birini beğenen herkese tavsiye ederim.

fernholz

Güzel, genişleyen, destansı - romantizmin zirvesi. Bugün geçerli olan yüce temalar ve hırslarla uğraşmak, bu muhtemelen şimdiye kadar okuduğum en iyi kitap.

fernholz

sanırım birisi bana bunu verdi ve onu okumak zorunda kaldım. zamanımı elimidat seyretmek daha iyi olurdu. okuduğum en kötü kitap olduğu için, bir yeri hak ettiğini düşündüm.

fernholz

I mean, the story is fabulous. This particular study of it...just okay. Too boring with extraneous details. A little less talk, a little more action, please.