sofiatrueba

Sofia Trueba Trueba itibaren Jany Bazar, Kırgızistan itibaren Jany Bazar, Kırgızistan

Okuyucu Sofia Trueba Trueba itibaren Jany Bazar, Kırgızistan

Sofia Trueba Trueba itibaren Jany Bazar, Kırgızistan

sofiatrueba

Sanırım bu kitabı bir gün okuyacağım.

sofiatrueba

Kitap türü: biyografi Bu kitaba ilgi: MacBeth'in gerçek kalesinde büyüyor ilginç geliyor Fikirler / Mesaj / Konu: Büyülenmiş veya lanetli mi? Zengin ve ayarlanmamış. Kendini bulmak. Babanı sevmek ve nefret etmek. Önyargısız olma. En sevdiğim karakterler: None Bu kitabı bitirdiğimde, hissettim: Indifferent Yorumlar: interesting-ish; unutulmaz değil

sofiatrueba

Garip jenerik başlığa rağmen, Dragonworld, modern fantezi harikalarına rakip olacak kalitede derin, eşsiz bir fantezi hikayesidir. Dragonworld, iki ulus, büyülü Simbala ve kırsal Fandora arasında, trajik bir yanlış anlama ve eski bir gizemin yarattığı büyük ölçüde anlamsız bir savaş etrafında dönüyor. Bunun kalbinde altın kalbi olan yalnız, cesur bir keşiş yatıyor; kederli, öfkeli bir baba; ve esrarengiz, yanlış anlaşılmış bir tehlike. Tamamen yenilgi arifesinde Fandora, ikilemi hükümdarı Hawkwind olan Simbala'nın yardımına gidiyor, her iki ulus için herhangi bir savaştan daha önemli bir tehlike keşfetti. Geçmişten kalma bir kalıntı, uluslar Kuzey'den gelen büyük bir kötülüğe karşı karşılıklı hayatta kalmak için savaşmak için birleştikçe günü kurtarıyor. Dragonworld muhtemelen gençler içindir, ancak cazibesi herhangi bir büyü ve kılıç sevgilisini tatmin edecektir. İyi karakterizasyon, heyecan verici aksiyon ve iyi geliştirilmiş bir hikaye işleri ilginç tutar. Bu çok iyi bir okuma.

sofiatrueba

Mupengg.. HospitalityClub'a katıldım, ancak hala nadiren çevrimiçi.

sofiatrueba

Bu sesli kitap formatı için korkunç bir kitaptı. Keyifli olmak için derin ve tekrarlayıcı bir yol ... tüm kelimeleri anladığımda bile, kendimi kitabı sindirmek ve anlamak için duraklattığımı belirtmiyorum.

sofiatrueba

Büyük bir David Plotz hayranı olarak, bu benim ilk Kindle satın alımımdı. Zaman zaman içgörülü ve esprili olmasına rağmen, kitap arzulanan bir şey bıraktı. Yalnızca eski vasiyet bilginizi geliştirmek istiyorsanız bir öneri.

sofiatrueba

I can't recommend this book enough - the best book I've read in a few years. This is most definitely a "book lovers" book! She is such a masterful storyteller, it's hard to believe this is her first book. Hard to put down and I was sorry to finish it....