nataliedwoba29

Natalie Dil Dil itibaren Bacang, Blangkejeren, Gayo Lues Regency, Aceh, Endonezya itibaren Bacang, Blangkejeren, Gayo Lues Regency, Aceh, Endonezya

Okuyucu Natalie Dil Dil itibaren Bacang, Blangkejeren, Gayo Lues Regency, Aceh, Endonezya

Natalie Dil Dil itibaren Bacang, Blangkejeren, Gayo Lues Regency, Aceh, Endonezya

nataliedwoba29

Çok bükülmüş! Çok ürkütücü! Biraz endişeliydim, bazı içeriklerle kütüphanede genç bir yetişkin kitabı olarak etiketlendiğini düşünürdüm (diyelim ki, gerçekten onun balayından zevk aldım, genç çocuğumun okumasını istediğimden daha ayrıntılı olarak).

nataliedwoba29

Faaaaaaaaaaavorite. Bu kitap, film versiyonunda olabilmem için sıska bir küçük oyuncu olmak istememi sağlıyor.

nataliedwoba29

Bu kitaptan hiçbir şey öğrenmedim. Küçükken sizinle aynı dergiyi okuyan insanlar tarafından yazılmış bir kitap okumak, anlamsız değil, gerçek bir nokta değildir. Ben sadece nostalji beni korkutuyor ve haklı çıkarmaya çalışıyor. Evet, bu dergi hayatımı gerçekten değiştirdi ve yazar olan birinin bu gerçeği nasıl belgelemek istediğini görebiliyorum. Ve evet, Amanda'nın postalarına almak için gerçekten heyecanlandım. Ve evet, bu dergi nedeniyle muhtemelen bir yazarım (ne kadar ... bir blog yazıyor?). Ama kitap bir gösteri, bir anlatım değil. Ve tıpkı benim gibi biri tarafından yazıldı, bu da kendimi okumaya zorlayabileceğim en kötü şey! (Bu doğru mu? Gençken bunu ister miydim?) Cio Cio San gibi isimlerle grupların Weezer haraç albümünü dinlemek gibi. Güçlendirme genel olarak harika ama kesinlikle bir bolluğa yol açıyor!

nataliedwoba29

This book was the highlight of my high school years. I'm so glad my teacher introduced me to this book, and Fitzgerald. It is one of those legendary books that everyone must read. One of my favorites.

nataliedwoba29

Liked the book but I thought it dragged on a little bit at the end! But as far as a si-fi book goes it was really good!