stefaniemalo

Stefanie Malo Malo itibaren Kharipukuria, West Bengal 721444, Hindistan itibaren Kharipukuria, West Bengal 721444, Hindistan

Okuyucu Stefanie Malo Malo itibaren Kharipukuria, West Bengal 721444, Hindistan

Stefanie Malo Malo itibaren Kharipukuria, West Bengal 721444, Hindistan

stefaniemalo

Bu 4 serisinin son kitabı. Bu seni güldürecek ve ağlatacak! Arka kapaktan: "Kanser, bu kadar yıkıcı bir etkiye sahip bir şey için kısa bir kelimedir. Tanrı neden Sylvia Bryan'a saldırmasına izin versin ki - ve neden şimdi, Nikaragua'daki misyonu böyle bir meyve ve beset taşıyorsa Sylvia'ya göre, cerrahi ve kemoterapinin yıkımları mücadelenin sadece bir parçası ... Sorular, duygusal ayaklanma ve hepsinden öte derin bir arzu var: Tanrı'nın hastalığını kullanacağı ve yücelteceği Cedar Circle'ın arkadaşları Sylvia ve kocasına sevgi ve destek verdikçe, Tanrı iş başında, kalpleri örüyor, hayatları şekillendiriyor ve değiştiriyor ve bu acı ve üzüntü mevsiminden, öngörülemeyen, neşeli ve kalıcı. "

stefaniemalo

This is one of my all-time favourite novels. The book is very well written and thought provoking. The twist towards the end of the novel affected me more than any other book ever has. Picoult's best book by far.

stefaniemalo

I could only read 5-10 pages at a time because each time I was overcome by a blank, unshaking terror that someone I loved would die soon and that I would be forced to experience grief. Didion at once explores the most general and the most detailed of topics. I preferred when she stays general, rather than elaborating on the people and places she'd experienced, but Didion knows that a life consists of emotions, tiny moments, and all the things that connect them. How I read it: Many many subways rides culminating in a final breakthrough read in a coffehouse with a three dollar cappacino.