gareth_tucker

Gareth Tucker Tucker itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Gareth Tucker Tucker itibaren Texas

Gareth Tucker Tucker itibaren Texas

gareth_tucker

Harika bir seri için iyi sonuç

gareth_tucker

Rahatsız edici; uğursuz; garip ... iyi.

gareth_tucker

3,5 yıldız. Bu, azim ve kararlılıkla her şeyi yapabileceğinizi gösteren tatlı bir kitaptı. Yaz mevsimidir ve 15 yaşındaki DJ, babasının yaralanması ve annenin çalışma programı nedeniyle ebeveynlerinin süt çiftliğini ayakta tutmaktadır. Asla işten şikayet etmeyi sevdim, olduğu gibi zor. Sadece yaptı çünkü doğru şey olduğunu biliyordu. Her sabah ve akşam inekleri sağıyordu. Ayrıca saman balyaladı, hayvanları besledi, ahırı temizledi ve tarlaları biçti. Genç bir kız için ne kadar emek! Ama sonra, babasının en iyi arkadaşı ve rakip lisenin futbol takımının koçu, gelecek sezon için oyun kurmayı eğitmek isteyip istemediğini sordu. İki büyük kardeşin futbolda antrenman yapmayı ve başarılı olmasını izleyen DJ, bu meydan okumayı isteyerek kabul etti. Futbolu da sevmesi acı vermedi. Böylece DJ ve Brian için tatlı bir aydınlanma yolculuğu başlar (dedi çeyreklik). İkisi de diğer kişiyi sevmez, ancak bu ortaklık aracılığıyla hem saygı duyuyorlar hem de sonunda birbirlerini seviyorlar. 3.5 yıldız için nedenlerim iki yönlü oldu: 1) Kitabın DJ'in bakış açısından yazıldığını anlasam da, zavallı dilbilgisine önyükleme yapılmış olmalı. Yanlış okumaya devam ederse, çocuklar asla uygun gramer öğrenmezler. ("Curtis ve ben" yerine "ben ve Curtis" ve "gerçekten iyi" yerine "gerçek iyi" hakkında konuşuyorum.) 2) DJ'in sessizliği beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Ne söyleyeceğinden ya da nasıl söyleyeceğinden emin olmadığında sessiz kaldı. Brian gibi beni delirtti. Muhtemelen dizideki bir sonrakini okuyacağım çünkü DJ'in sesinden çok keyif aldım ve bir sonraki ona ne olacağını öğrenmek isterim.

gareth_tucker

Nate Kenyon yavaş yanıklara inanıyor. Erişim yavaş başlar ve ilk 100 sayfada beni neredeyse kaybeder, ancak bundan sonra bükülmeler ve dönüşler gelmeye devam eder ve genç Firestarter'ımın (Heh heh) ne olacağını bilmek zorundaydım. Stephen King ile karşılaştırmalar şu anda her yerde ortaya çıkıyor ve PSI yetkileri olan genç bir kadın hakkında bir kitapla karşılaştırmalar daha da olası. Gerçi kendi hayranlarına göre bu türün hayranlarını hayal kırıklığına uğratmaması gereken eğlenceli bir kitap.

gareth_tucker

İnanılmaz gerçekler; kötü sonuçlar.

gareth_tucker

Bu çok komik, çok yanlış, iyi geliştirilmiş bir karakter dizisidir. Anti-kahraman üzerinde ağır. Ve kesinlikle herkes için değil.

gareth_tucker

sevimli ve zaman zaman kesinlikle sinir bozucu ... para dahil olduğunda insanlar sadece kötü çıkarır. ama kısa, mutlu bir şanslı kitap. çok memnun oldum! karakterlerle iyi bir iş çıkardı.

gareth_tucker

Tamam, yüzüm değil, ama fena değil.

gareth_tucker

Bu kitap salak bir LDS kurgu dizisi olabilir, ama bence hayat hayattır. Her zaman iyi değil, her zaman kötü değil. Bu arkadaşlar hepsini dışarı çıkarıyor. Bu diziden memnun kaldım.

gareth_tucker

Trippy Marxist dystopian sci-fi...

gareth_tucker

yume juuya - try to find audio files. so damn good.