joaocbs

Joao Simoes Simoes itibaren Otdeleniye Komsomolskoye, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453675 itibaren Otdeleniye Komsomolskoye, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453675

Okuyucu Joao Simoes Simoes itibaren Otdeleniye Komsomolskoye, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453675

Joao Simoes Simoes itibaren Otdeleniye Komsomolskoye, Respublika Bashkortostan, Rusya, 453675

joaocbs

Bir hikaye anlatır ama tam olarak bir anlatı değildir. Dokunmak, insanların başkalarında fark yaratma şekli.

joaocbs

İkincisini okumak için sabırsızlanıyorum.

joaocbs

Zombi kıyametinin olması gerektiği gibi.

joaocbs

Ne hoş bir hikaye - gerçek bir mücevher! Bu kitabın ne hakkında olduğuna dair gerçek bir ipucu olmadan oldu ama eğlenceli bir okuma gibi görünüyordu ve öyleydi. Aslında beni yüksek sesle güldürdü, ki bu sık sık gerçekleşmiyor. Yazar açıkça akademik yaşam deneyimleri vardı. Sonunda biraz hayal kırıklığı ve kafa karıştırıcı buldum - tüm hikayeye bir nemlendirici koydu. Yazar başka bir şey yazmış gibi görünmüyor.

joaocbs

Bu kitap çoraplarımı salladı ve bana toplu taşıma konusunda benzer şekilde takıntılı diğer insanlarla arkadaş oldu. Eminim bu kitabın TV versiyonunu izleyerek hemen hemen aynı şeyleri öğrenirdim, sanırım birkaç yıl önce Food Network'te yayınlandı (çok az şey biliyor beni) ama bu kitaba kadar tuttum tam da bazı insanlar ödeme hattı gizemleri gibi. Anthony Bourdain, kendi iddiası ve vejeteryanlardan ne kadar nefret ettiği hakkında hiçbir mazeret yapmayan saçma olmayan bir adam. Yazıları çoraplarımı sallıyor. Muhtemelen diğer kültürlere yiyecek olduğum kadar kafayı takmış durumdayım, bu yüzden diğer kültürlerin yiyeceklerini okumak aklımı çok fazla havaya uçurdu. İşte aldın.

joaocbs

This book is about a cat named Rusty found in Thurder Teririoy by Graystripe and around the end he is Firepaw...

joaocbs

My first vampire book. It's less about vampires and more about family dynamics. Liked it a lot.

joaocbs

Looks promising, though more technical than other layman economic books. Has a nice chapter called "Live and Let Live." Book on game theory and the conditions for cooperation to arise.

joaocbs

just bought it at the friends of the library book sale for $3... snag!

joaocbs

Great story, the movie didn't capture the essence.