abnerflo

Abner Flores Flores itibaren 905 32 Bjännberg, İsveç itibaren 905 32 Bjännberg, İsveç

Okuyucu Abner Flores Flores itibaren 905 32 Bjännberg, İsveç

Abner Flores Flores itibaren 905 32 Bjännberg, İsveç

abnerflo

Bu loooong novle'ın kendini özümseyen anlatıcılardan biri vardı, şimdiye kadar şifreledim. Doktorasını bitirmek için çabalayan bir Montreal grad öğrencisinin bu masalı komik ve hareketli bir an günahı vardı, ama büyük ölçüde basılan sayfaları haklı çıkarmak için yeterince ilgi çekici değildi.

abnerflo

Bunun üç ya da dört yıldız olup olmadığından gerçekten emin değilim. Bence yazar oldukça etkili bir şekilde yapmak için yaptığı şeyi yapıyor. Ne diyebilirim ki, bu son zamanlarda okuduğum okumak için en tatsız kitaplardan biri, bu yüzden deneyimi kimseye tavsiye etmem. Ana karakter, bir iş için çalışan Rus göçmenlerin, muhtemelen bir aldatmaca olan, HNWI'lere (Yüksek Net Değerli Bireylere) yaşam uzantısı satan bir yaşlanan (39) oğlu. Koreli göçmenlerin kızı olan ve hayatını ona aşık olmaya adayan tamamen ilgisiz ve çok daha genç bir kadına takıntılı hale geliyor. Hayatında onu kuşatmayı başarmasına rağmen, sadece kısmen başarılı. Ancak mesele, Amerikan hükümeti ve ticaretinin başta Çin olmak üzere alacaklılarımız tarafından tamamen baskın hale gelmesi ve neredeyse tamamen çöküşe (Rupture) yol açan distopya Shteyngart portreleri, bu iki karakterin, ailelerinin ve arkadaşlarının hayatlarını atıyor olması. ve kaosa dönüşen temel sosyal yapılar. Süper Sad Aşk Hikayesi, Gary Shteyngart'tan alışkın olduğumuz bazı gözlemsel zekâyı bize sunuyor, ama komik olmaktan uzak. Bir şey varsa, Cormac McCarthy'nin Yolu'nda sunulan korkunç, iç karartıcı atmosfere daha yakındır. Sonuç olarak, burada Shteyngart hicivin temel projelerinden birinde başarısız oldu: mizah. Dediğim gibi, aferin, ama önerilmez.

abnerflo

Not the best book I've ever read, but engaging from the first page to the last -- something that can be said about very few books. I'll definitely be reading the sequels.