eleonoravalsecchi

Eleonora Valsecchi Valsecchi itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Eleonora Valsecchi Valsecchi itibaren Texas

Eleonora Valsecchi Valsecchi itibaren Texas

eleonoravalsecchi

Gerçek romantizm, peri masalları “ve ikisi de sonsuza dek mutlu yaşadılar” derken başlar! Kötü Davranış, bir Mafya suç ailesinin ağından kopmak için çabalayan iki mahkum ferih Grant Madsen ve Sophie Taylor'ın hikayesini sürdürüyor. Planlamadıkları bir hayattan en iyi şekilde yararlanarak, şartlı tahliyelerinin bir koşulu olarak çiftlere danışmanlık yapmaya zorlandıklarında, bazen sevdiklerinize adım atmadan önce geçmişle yüzleşmeniz gerektiğini öğrenirler. Anlayışlı, bazen yürek parçalayıcı, umut ve mizah dolu, kötü niyetli katlanmış ve en önemlisi güzel bir romantizm; Jennifer Lane’in The Conduct serisinin bu ikinci taksitini kesinlikle öneriyorum.

eleonoravalsecchi

Bu kitabı gerçekten sevmek istedim çünkü başlığın çok fazla sözü var. Ama yazarla özdeşleşmekte zorlandım. Kendi kendini ilan eden bir karmaşa yaşıyor ve umursamıyor gibi görünüyor çünkü kendi kendine eğlenmesini sağlıyor. Bu kitap muhtemelen benden daha özgür ruhlu biri için çok komik olurdu, ama beni rahatsız ettiğim için beni oldukça dehşete düşürdü.

eleonoravalsecchi

Ne kadar da dumanlı bir bok yığınıydı. Gerçekten söyleyecek başka bir şeyim yok.

eleonoravalsecchi

Bence Weetzie Bat Books şimdiye kadar okuduğum EN KÖTÜ kitaplardan. Benim kişisel görüşüme göre, sorun kendi başına bir hikaye değil, kavramsal bir dille ve onu korkunç kılan şeylerin tanımlayıcı olarak yazılmasıdır. Gençliği çekmek ve eşcinsellik, VIH ve farklı ilişki çerçeveleri gibi konuları anlamak istedikleri bir kitap. Mesele şu ki, hikayenin dili ve anlatım biçimi berbat. Gençlerin bir mesajı bu kadar saçma süslemeden anlayabilmeleri bir eğitimci olarak benim anlayışım. Her kitapta olumlu bir şeyler aramaya çalışan okuyuculardan biriyim ve 400'den fazla kitap koleksiyonumdan, çöp kutusuna asılan tek kitap bu. Barış Doxys

eleonoravalsecchi

Sevdim, ama sonuna doğru bir yerde işareti kaçırdı. Evet, Mısırbilimciler ve arkeologlar ve dilbilimciler ve müze insanları berbat durumda ve Evet, teorileriyle geride kalan tuhaflıklar tamamen çılgınca, ama hadi ... gerçekten mi? İlk 2/3'e çok fazla doldurulmuş, sadece sonunda peter.

eleonoravalsecchi

iyi

eleonoravalsecchi

This book speaks to a lot of troubles many people encounter in one form or another...drug use, self mutiliation, abuse. It's not preachy or psychological, it just tells the story of a girl who's hurting so much she doesnt know what to do with it, and her mother who is trying desperately to save her. I loved reading it and couldn't put it down.