vicrolab

Nick Shuhno Shuhno itibaren Baraniec, Polonya itibaren Baraniec, Polonya

Okuyucu Nick Shuhno Shuhno itibaren Baraniec, Polonya

Nick Shuhno Shuhno itibaren Baraniec, Polonya

vicrolab

Bu güzel yazılmış bir kitap - şaşırtıcı derecede görsel, dokunaklı, cesur orijinal, komedi vb vs inkar edemezsiniz. Gerçekten bu konuda henüz söylenmemiş bir şey söyleyemeyiz. Gerçekten ekleyebileceğim tek şey kendi düşüncelerim: Gibson'ın bu kitapta olduğu kadar yaratıcı olduğu gibi, internet ve elektronik medya hakkındaki tahminlerinin bir şekilde fiziksel dünyaya o zamandan daha sınırlı ve köklü olduğunu ilginç buldum veri - fiziksel bir yerde var, internet bir binada üretiliyor, çok az kullanıcı tarafından oluşturulan içerik var, yazılım yamaları fiziksel nesneler vb. var. "Onu yanlış anladığım" için onu suçluyorum. düşünmek için sadece ilginç bir özellik. Keşke kitabın içeriğini gerçekten anlamak için bunu 1984 yılında okumuş olsaydım. İnsanların o zaman ne bildiklerini ve bilmediklerini hatırlamak için çok zaman harcadım. Söylemeliyim ki, sonla biraz hayal kırıklığına uğradım. Bana karşı dürüst ve kasıtlı olarak esrarengiz geldi. Gibson'ın hayal kırıklığına uğramış sesini neredeyse duyabiliyordum ... "Bunu DECADES için tartışacaklar! Bwahahahahaha ......." Bunun dışında bu kitabı gerçekten çok sevdim. Bir sebepten dolayı bir başyapıt.

vicrolab

Terörizm ve fanatizm hakkında okuduğum en ilginç kitaplardan biri.

vicrolab

Bu, Passport to Peril gizem serisinin ilkidir. Evanovich'in Stephanie Plum serisi gibi, bu dizideki büyükanne komik bir rahatlama sağlıyor. Gelmek için bir romantizm ipucu ile hafif ve eğlenceli.

vicrolab

Bölüm 5'e kadar bağımlı kalmadım. 'Sineklerin Efendisi' ile ilgili en sevdiğim şey, Ralph (kahramanı) ve Jack'in (antagonisti) iyi ya da kötü olmaması. Her ikisi de acımasız veya kibar, sivil veya vahşi olabilir. Bence bu hikayeyi daha inandırıcı kılıyor.

vicrolab

These would be good as goodnight stories, one at a time. I did learn about the existence of Angus and some odd stories about his life. Crazy Irish!