alexincircle

Alex Cai Cai itibaren Widefield, Security-Widefield, CO 80911, Birleşik Devletler itibaren Widefield, Security-Widefield, CO 80911, Birleşik Devletler

Okuyucu Alex Cai Cai itibaren Widefield, Security-Widefield, CO 80911, Birleşik Devletler

Alex Cai Cai itibaren Widefield, Security-Widefield, CO 80911, Birleşik Devletler

alexincircle

Bu gerçekten iyiydi. Ben çok keyif aldım. Okuması kolaydı ve karakterler eğlenceliydi. Belki 3.75 yıldız. Whitney, bu bence öğretmek için harika bir kitap olurdu (lise edebiyatını hiç öğretmemiş olmanız). Zaten dini bir kitap ya da özgül olmasa da 'din' için iyi bir düşünce provoke ediciydi. Ayrıca, heterojen bireyler arasındaki ilişkilerin tartışılması için iyi bir kitap olabilir (bazı insanlar bu çeşitliliğe derler, ancak bu aslında "çeşitlilik" kelimesinin uygunsuz kullanımıdır.)

alexincircle

Bu kitap, seri olarak The Scotsman'da günlük olarak yayınlandı. Bu nedenle birkaç benzersiz özelliği var. Hızlı tempolu değil. Olaylar kısa parçacıklar halinde olur. Ben onu sevdim, ama ezici bir heyecan değildi. McCall Smith'in yazım tarzı tutarlı ve bunu beğendim.

alexincircle

The last 80 pages dragged a little for me. I loved that this book was action filled. My only other complaint was that I felt some important parts were anti climatic.