enzovezzaro

Enzo Vezzaro Vezzaro itibaren Karitsa 440 03, Yunanistan itibaren Karitsa 440 03, Yunanistan

Okuyucu Enzo Vezzaro Vezzaro itibaren Karitsa 440 03, Yunanistan

Enzo Vezzaro Vezzaro itibaren Karitsa 440 03, Yunanistan

enzovezzaro

Üniversiteden yarım yıl sonra, prestijli fakat sömürücü bir staj, birkaç ay işsizlik ve çalışma dünyasına (devlet çalışanı olarak) gerçek bir giriş yaptım. Bu deneyimler beni yıllar sonra yüksek stresli bir üniversitede kendi nevrozlarımla yüzleşmeye zorladı - boş zamanları idare edememe ve iş dışında bir hayat geliştiremem ve işe yaramaz olma korkularım. Ve bu yüzden Weber'i okumak için zaman gibiydi. Bu kitapla kesinlikle istediğimden daha fazlasını belirledim. Kabul ettim, karanlık reform kişilikleri hakkındaki gerçekten yoğun bölümü gözden geçirmek zorunda kaldım. (Lisede almam gereken reform tarihi sınıfından beri Ulrich Zwingli adını duymamıştım!) Ama okuduğuma sevindim ve son 10 sayfa yürekten iyi geçti.

enzovezzaro

I'll be honest and say that the math in the book mostly went over my head, but the ideas were fasinating. Gleick not only explains how we got here, but looks at how many different technologies aided in the influx of all this information. He shows he the idea of information has invaded many different scientific areas and how the study of information has largely been seperated from the idea of meaning. Of course, meaning is now finding its way back into the conversation, but this book provides a great explanation of how it got lost in the first place.

enzovezzaro

Everyone should read this. It's a very short book, so its not like its too much commitment. I had high expectations for it though and I guess it didn't reach those.