alexander_spline

Alexander SpLiNe SpLiNe itibaren Kozalan Köyü, 06730 Kozalan Köyü/Beypazarı/Ankara, Türkiye itibaren Kozalan Köyü, 06730 Kozalan Köyü/Beypazarı/Ankara, Türkiye

Okuyucu Alexander SpLiNe SpLiNe itibaren Kozalan Köyü, 06730 Kozalan Köyü/Beypazarı/Ankara, Türkiye

Alexander SpLiNe SpLiNe itibaren Kozalan Köyü, 06730 Kozalan Köyü/Beypazarı/Ankara, Türkiye

alexander_spline

Хорошо ... (Telefonumda Kiril karakterleriyle nasıl yazacağımı öğrendim ...) Neredeyse bunu sevdim ve gerçekten Broken Glass Park'tan daha iyiydi, ama bittiğinde hayal kırıklığına uğradım. 1978'den itibaren Sovyetler Birliği'nde gerçekleşen başlangıç tatmin edicidir ve karakterler benzersizdir. Kahraman olan Rosalinda, her zaman yanlış olmayan saçma sapan bir kadın, doğrudan ve kontrol ve delil ve boşuna. İlişkileri olağandışı ve yanlış maceraları ilginç - ama sadece birkaçının yemek pişirmekle ilgisi var. Başlık yanıltıcı veya gerçek anlamından daha mecazi. Bunu gerçekten seveceğimi düşündüm. Ancak ortam Almanya'ya dönüştüğünde, hikaye biraz kekeliyor ve romanın hızı değişiyor. Son, başlangıç kadar iyi akmaz; tırtıklı ve ani değişimler ve detaylarla doludur. Ve sonunda Aminat'a ne oldu bana gözlerimi yuvarlattı. Yani roman bana dengesiz görünüyor. Kısa bir kitap için çok uzun sürüyor, ama yine de eksik geliyor. “Kendini zayıf hisseden insanlara dikkat et. Bir gün güçlü hissetmek isteyebilirler ve o an hayatta kalamayabilirsiniz. ”“ Ona kimsenin korktuğunuzu görmemesi gerektiğini öğretmeye çalışmıştım. Kimsenin belirsiz olduğunuzu söyleyememesi gerekir. Birini sevdiğinde göstermemelisin. Ve nefret ettiğin birine özel bir sevgi ile gülümsediğini. ”

alexander_spline

While Fiona’s Luck is reminiscent of many folktales it is overall about being clever, witty, and about using one’s own brain. Once upon a time, luck made by leprechauns was free for everyone in Ireland to use. However, the leprechaun king ordered all the leprechauns to gather up all the luck that he felt the humans were using too much of. Soon all the humans in Ireland are left without any luck – potatoes no longer grow, milk is no longer produced, and everyone becomes unhappy. Then a girl named Fiona arrives. After seeing all the bad luck, Fiona decides to create her own luck. In doing so, she uses her brain, her wit and her clever ways to release luck from the leprechauns for everyone to share, including the leprechauns themselves. Fiona’s Luckis a great read for both children and adults. Teresa Bateman uses simple sentences to portray human characteristics everyone is capable of. More importantly, Fiona’s Luck sends the message that you cannot rely on others do create your luck for you, but you have to put in the work yourself in order to achieve anything. The illustrations by Kelly Murphy are gorgeous! They are full of colors that can be seen as representative of Ireland itself: rich greens and browns. These colors are also in turn used to show how Ireland was before the luck was freed (drab and dark) and how it was after luck was freed (bright and light). Fiona’s Luckis a highly recommended read, not just for the St. Patrick’s Holiday, or anyone with Irish heritage, but for every child to learn about hard work and cleverness. Head on over to your local bookstore in Tucson to share this wonderful tale with all children alike!