shrutiisharani

Shruti Isharani Isharani itibaren Kathar 44200, Nepal itibaren Kathar 44200, Nepal

Okuyucu Shruti Isharani Isharani itibaren Kathar 44200, Nepal

Shruti Isharani Isharani itibaren Kathar 44200, Nepal

shrutiisharani

Bu kitabı indiremedim. Okumaktan biraz korktum ve ilk yarıda çok perili oldum, bir çeşit çözüm olana kadar okumayı durduramadım. Yazar, dünyayı Jack'in gözünden görmek ve çok net, özlü ve sevgiyle açıklamak gibi harika bir iş çıkardı. Bu hikayedeki karakterleri gerçekten çok sevdim. Sonu çok basitti ama okurken ağlıyordum. Sadece harika bir kitap.

shrutiisharani

Bu dizinin tadını çıkarmaya devam ediyorum. Şimdi Joanna bir ipucu bulabilir ve Hunter ile bağ kurabilirsem mutlu olurum! LOL

shrutiisharani

3 bölümlük dizide ikincisi, bunun için kurulum ilk romandan daha fazla zaman aldı. Ama bu Salander hakkında çok şey anlatıyor. Üç kişinin öldürülmesindeki tek şüpheli o. Saklanıyor. Hem o hem de Blomkvist, özgür olması için kimin gerçekten yaptığını bulmalı. Birlikte çalışmıyorlar, ama ikisi de hepsini hallediyor. Sonu çok ani olsa da: Blomkvist, Salander'ı hayatta buluyor - becerisinde bir kurşun var ve kendini sığ bir mezardan çıkardı. Son. Kötü adamlar gerçekten öldü mü? Salander ikna edici çünkü küçük ama güçlü ve çok kötü adamlardan intikam alıyor.

shrutiisharani

Stephen King'in 2006'nın ilk 10'unda 3 numara

shrutiisharani

Bu kitabı çok beğendim. Joyce Meyer'ın rahat tarzını seviyorum ve kitabın müdürüne tamamen katılıyorum: Dua etmek sadece Tanrı ile konuşmaktır.

shrutiisharani

gerçekten beğendim ama bazen kafam karıştı çünkü bakış açısı değişecekti

shrutiisharani

E-Kütüphane sesli kitap klipsim.

shrutiisharani

Bu kitap başlangıçta beni gerçekten emdi. Lena ve Doon'un iki ana karakterini çok sevdim. Bu azalan bir yeraltı şehri hakkında. Yiyecekler azalıyor ve yakında tüm şehir karanlıkta kalacak. Genç okuyucular için gerçekten harika Distopya kitabı. Bitiş bir sonraki kitabı almak istememi sağladı. Birkaç yıl önce yapılan filmi de gördüm ve iyi olduğunu düşündüm. Filmdeki başrol oyuncusu çok sevdim ama Doon'un karakterinin biraz düz olduğunu hissettim.

shrutiisharani

Nathaniel Philbrick'in bu kitap için neden Ulusal Kitap Ödülü'nü kazandığını görebiliyorum. Çok iyi yazılmış ve iyi araştırılmış. Plymouth Kolonisi yerleşiminin ve Hacıların Yerli Amerikalıların farklı kabileleriyle olan ilişkisinin büyüleyici bir tarihi. Philbrick'in araştırdığı bilgileri çok okunabilir bir şekilde nasıl iletebildiğini seviyorum.

shrutiisharani

I was lucky enough to read it all in 2 days. The narrator is unique and I enjoyed the perspective. It felt a little like chabon ( a good thing). I would definitely recommend it.

shrutiisharani

Fun, but definitely not Morrison's best work. It's a Bollywood romp and a Christ allegory all in one!

shrutiisharani

http://wordsandcaffeine.blogspot.com/...