elisaxavier

Elisa Xavier Xavier itibaren Cordillera Province, Santiago Metropolitan Region, Şili itibaren Cordillera Province, Santiago Metropolitan Region, Şili

Okuyucu Elisa Xavier Xavier itibaren Cordillera Province, Santiago Metropolitan Region, Şili

Elisa Xavier Xavier itibaren Cordillera Province, Santiago Metropolitan Region, Şili

elisaxavier

Bu kitabı kesinlikle çok sevdim! Komik, romantik ve karanlık bir araya geldi :)

elisaxavier

2008 Başkanlık Yarışı ile Demokrat ve Cumhuriyetçi partiler hakkında komik ama yine de bir göz açıcı. Sormak istediğiniz, ancak gerekli olmadığını düşündüğünüz sorular. Bu sorular, seçimleri ve sürecini anlamanıza yardımcı olacak komik bir şekilde sorulmuş ve açıklanmıştır.

elisaxavier

1,001 Gecenin böyle tekrar anlatılması. Yaşamadığı çok fazla potansiyele sahipti. Hikayenin modern bir versiyonunu görmek güzel, ama bu çok daha fazla olabilirdi. Robin McKinley daha öykülü kısa öykü masalları yeniden yazdı.

elisaxavier

Oscar Wilde üstün bir sosyal yorum ve zekâ ve şimdiye kadarki en iyi tek satır ve alıntılardan bazıları.

elisaxavier

TÜR: YA Fantezi TEMASI: Periler, Ejderhalar, Efsanevi Yaratıklar ALINDI: Yazarın İnceleme Talebi BLOG: http://seeingnight.blogspot.com/ İNCELEME: Amanda Ashby'nin Peri Kötü Günü sadece eğlenceli, aksiyon dolu bir fantazi son sayfaya kadar keyif aldım. Çok eğlenceli macerasında baş karakter Emma'yı takip ederken ya gülüyordum ya da bir kılıcım olsun isterdim. Emma, hayali bir Ejderha Avcısı olarak annesinin izinden gitmek olan sert bir genç kızdır. Ancak akademilerindeki her öğrenci seçtikleri katillerle yerleştirildiğinde, Emma, Peri Avcısı olarak seçildiğinde şok olur. İş şu anda Emma'dan çok nefret dolu bir parıltı alan Curtis Green'e veriliyor ve ne yazık ki sevimli olduğunu düşünüyor. Emma sadece perileri öldürmekle kalmayıp, duyduğu herhangi bir canlıdan daha güçlü bir Dev Peri olduğunu keşfeder. Bu Dev Peri'nin arkadaşlarına zarar vermesini ve dışarı çıkmak isteyen tüm yaratıkları serbest bırakacak bir kapı açmasını engellemenin bir yolunu bulması gerekiyor. Bu hikayenin bir patlama olduğunu düşündüm, kim bir akademiye gitmek ve orada tüm efsanevi yaratıkların gerçekten var olduğunu öğrenmek istemez ki? Emma, akademiden kovulma riski olsa bile çok kararlı biriydi. Annesinin mirasına olan sadakati, yenilmesi imkansız olan bu bilinmeyen periyle nasıl savaşacağını öğrenmesi için anahtardır. Emma yaratığı durdurmak için haçlı seferinde yalnız değil; arkadaşları Tyler ve Loni mizahi anlarda ve biraz kumar oynadığında onu geri alırlar. Emma'nın düşündüğü kadar kötü olmayan arşiv rakibi Curtis'in yanı sıra. Dördü Dev Peri'e karşı hayatta kalmaya çalışırken okulun, kavgaların, can sıkıcı küçük perilerin ve gözaltı durumlarının üstesinden gelmek zorunda. Genel Peri Kötü Günü, harika karakterler ve herhangi bir fantezi sevgilisinin keyfine varacağı eğlenceli bir arsa ile macera dolu, eğlenceli bir okuma oldu. Bunu tüm genç yetişkin ve yetişkin okuyuculara tavsiye ederim. ÖNERİ: Bu, birçok yaş için hafif bir ton taşıyan genç bir yetişkin fantastik romanıdır. Jennifer Estep’in Mythos Akademisi ve Rachel Meads Vampir Akademisi’nin hayranları Fairy Bad Day’le bir patlama yaşadı.

elisaxavier

Bu kitabı sevdim, bir tane daha okurum, eğer burada bulduğum kitapların geri kalanından geçersem!

elisaxavier

** spoiler uyarısı ** Bu beni düşündürdü. İsa neden "Git, ne yapıyorsun" dedi? Dünyada gerçekten güçlü ve zayıf insanlar var mı? İsa Rodriguez'in yaptıklarını gerçekten yapmasını mı istiyordu, yoksa bu sadece apostalaşmayı haklı çıkarmak için kullandığı bir rasyonalizasyon muydu? Japonya gerçekten bir bataklık mıydı? Japonya'da şu anda Hıristiyanlığın durumu nedir? Bunu bir sınıf için okudum ve neden atandığını görebiliyorum. Daha fazla sorumdan başka bir şeyim yok.

elisaxavier

Flawed...but oh so much fun! I'm not a gamer, but there was plenty of other 80's pop culture to keep me reading. I want to act out Monty Python movies too!!!!