nandasalmazo

Fernanda Salmazo Salmazo itibaren Çağlayan Köyü, 46600 Çağlayan Köyü/Göksun/Kahramanmaraş, Türkiye itibaren Çağlayan Köyü, 46600 Çağlayan Köyü/Göksun/Kahramanmaraş, Türkiye

Okuyucu Fernanda Salmazo Salmazo itibaren Çağlayan Köyü, 46600 Çağlayan Köyü/Göksun/Kahramanmaraş, Türkiye

Fernanda Salmazo Salmazo itibaren Çağlayan Köyü, 46600 Çağlayan Köyü/Göksun/Kahramanmaraş, Türkiye

nandasalmazo

Baffler'ı bazen yerel kitapçımdan alırdım ve keskin, yönetim karşıtı-kapitalist, serbest piyasa karşıtı şaplarında eğlenirdim. Bu parçaları okumak, çoğu 90'lı yılların sonlarından itibaren, bir zaman sıçramasına girmek gibi geliyor. Teknoloji borsası çöküşü, yazarların antolojiyi bir araya getirdiklerinde aklından geçti. Ancak bir şekilde her ekonomik çöküş çok farklı hissediyor ve bu parçaların çoğunun en son Büyük Durgunluk ile büyük bir ilgisi yok. Amway hakkındaki makaleler her zaman eğlenceli bir okuma ve köle benzeri staj çalışmalarındaki bir parça hala ilgili hissediyor, çünkü görünüşe göre sorun daha da kötüleşti. NYT son zamanlarda bunu yazdı. Sonuna doğru sıkıldım, yağmaya başladım. 32 parçanın sinir bozucuydu, sadece iki tanesi kadınlardı.

nandasalmazo

Bu, şimdiye kadar gördüğüm çocuklar için Obama temalı birçok kitabın en iyisi. Krem renkli kağıt üzerindeki basit basit kömür eskizleri, Kadir Nelson'ın seçim gecesi sevincinde, 2004'teki Demokratik konvansiyondan Seçim Gecesi 2008'e kadar yaptığı konuşmaların beşinden bazı konuşmalarıyla bir araya geldiği kendiliğinden çizmeye başladı. basit kitap, seçim sonuçlarını ve açılışını izlerken kendimle yaşadığım aynı derin, neşeli duygulardan bazılarını geri getirdi.