kandivilik7153

Ntakandi Karavina Karavina itibaren Radhakrishnapur, West Bengal, Hindistan itibaren Radhakrishnapur, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Ntakandi Karavina Karavina itibaren Radhakrishnapur, West Bengal, Hindistan

Ntakandi Karavina Karavina itibaren Radhakrishnapur, West Bengal, Hindistan

kandivilik7153

Bu hayalet bir hikaye. Onu çok uzak ve zorla buldum.

kandivilik7153

Bu kitap gerçekten güzeldi. Bu yazarın favorilerimden biri.

kandivilik7153

Bazen üzgün, bazen komik ve bazen dokunaklı iyi bir okuma. Yazarın kendini tebrik eden ironik ahlakı biraz fazla olabilir, ancak bu Gen X kalabalığını bir T'ye yakalar, değil mi?

kandivilik7153

Sevdi, Sevdi, Bu kitabı sevdi! Dizideki kitapların geri kalanı da oldukça iyi.

kandivilik7153

Genel olarak, bu üçleme harika. İlk kitap en iyisi olmaya devam ediyor ve onları lehime yavaş yavaş azalttım, ancak bu son kitap hala her şeyi bitirmek için iyi bir yol. İkinci ve üçüncü bölümleri arka arkaya okuduğum için bilmiyorum, ama bunu çok yorucu buldum. Hiçbir şey yolunda gitmez, insanlar her zaman incinir ve bir noktada Katniss bile kimsenin yaşadıklarından hayatta kalamayacağını itiraf eder. Sürekli bir şekilde parçalanıp kendisini yeniden inşa etmek zorunda, tam zamanında bir şeyin onu tekrar parçalaması için. Okumak oldukça yorucu ve drene. Okumaya başlar başlamaz sondan emindim, hangi yöne gideceği oldukça açıktı, ama en büyük kaybını tahmin etmedim. Aslında Katniss'in neden oyunlara girdiğini düşünürsek, biraz zaman kaybıydı. Ancak, okuduğum için mutluyum, tavsiye ederim ve hala filmi görmek için sabırsızlanıyorum.

kandivilik7153

This is spectacularly well written and engaging fantasy epic. The book has different titles in different countries, but in all its a worthwhile read. The series is made up of two sub-series. The first is excellent, the second is terrible. Stop after the conclusion of the Axis stories. Once you get to the 2nd generation, all the characters suddenly turn into idiotic emotional wrecks, and the plot becomes ridiculous and annoying. 1st three books are a must read for a epic fantasy fan. After that I'd stay away.